• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwój młodej firmy
  • Jeżeli masz młodą, innowacyjną firmę;
  • Jeżeli chciałbyś mieć możliwość wynajęcia powierzchni biurowej (wraz z komputerem, meblami i Internetem) na korzystnych warunkach;
  • Jeżeli chciałbyś skorzystać z bezpłatnego doradztwa z zakresu prawa, marketingu, finansów;
  • Jeżeli chciałbyś mieć możliwość korzystania z bezpłatnego mentoringu;
możesz skorzystać z oferty Inkubatora Technologicznego w Lublinie
Najlepsze miejsce na konferencje - sale konferencyjne Lublin
Odpowiedz

No i więcej takich inkubatorów wspierających młode innowacyjne biznesy powinno być.

W moim mieście wydano kupę kasy na taki inkubator i nie przetrwał. Mam nadzieję, że jeszcze odrodzi się jak Fenix z popiołów i będziemy wszyscy kichac na kryzys Wink
Odpowiedz
Popieram takie pomysły bo dziś głównie problem polega na tym że młode i małe firmy ma się gdzieś i ciężko im się przebić oraz przetrwać.
Odpowiedz
I bardzo mnie to cieszy, że cenicie takie pomysły. Wiem, że Inkubator Technologiczny w Lublinie cieszy się dużym zainteresowaniem, bardzo dużym.
Najlepsze miejsce na konferencje - sale konferencyjne Lublin
Odpowiedz
Skoro masz już firmę, może warto jest się zastanowić nad promocją swoich usług. Logo, strona, materiały promocyjne, wszystko musi ze sobą współgrać. Proponuję znaleźć jakąś agencję kreatyną, która pomoże Ci to wszystko zmaterializować. Ja korzystałem z usług agencji Babilon Media i bardzo sobie chwalę i profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta
Odpowiedz
Inkubator przedsiębiorczości to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie ze względu na to, że tacy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie doradców, prawników czy księgowych, którzy często działają przy Inkubatorach. Jest to też świetna opcja dla studentów, wychodzących dopiero na rynek pracy.
Odpowiedz
Wirtualne biuro to także dobre rozwiązanie. Niskim kosztem można zarejestrować swoją firmę w prestiżowej lokalizacji i mieć obsługę biurową w cenie adresu.
Odpowiedz
Faktyvznie nie jest to złe rozwiaznie, bo pozwala oszczędzić sporo pieniędzy.
Odpowiedz
Świetny pomysł i bardzo dobrze, że takich miejsc powstaje coraz więcej!!! Smile
Odpowiedz
Oczywiście, ze pozwala sporo zaoszczędzić. Ale oszczędności trzeba też szukać na własną rękę. Dla mnie najważniejsze było darmowe konto, żeby nie generowało dodatkowych opłat już na start. Dlatego wybrałam () i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Kolejne oszczędności, to jednak doskonałej jakości sprzęt w przystępnej cenie. Nie tania chińszczyzna, która więcej czasu spędza w serwisie niż zarabia na siebie.
Odpowiedz
U mnie w mieście też działają inkubatory. Przy ich pomocy powstaje wiele firmy, zwłaszcza zakładanych przez studentów.
Odpowiedz
Zgadzam się że taki inkubator to świetne rozwiązanie, sam mam znajomego który jeszcze w okresie studiów zaczynał w ten sposób.
Odpowiedz
Z tego co widzę, to dzięki inkubatorom nie tylko powstają nowe firmy, ale też są organizowane bardzo ciekawe szkolenia.
Odpowiedz
Od dawna zbieram się do zarejestrowania swojej działalności. Szkoda, że w moich okolicach nie ma podobnych organizacji ;/
Największa w Polsce baza pytań testowych (4000 pytań) z zagadnień prawnych wymaganych na egzaminie na licencję maklera papierów wartościowych www.arslege.pl/maklers
Odpowiedz
(09.09.2014, 15:33)maciekwin napisał(a):  Od dawna zbieram się do zarejestrowania swojej działalności. Szkoda, że w moich okolicach nie ma podobnych organizacji ;/

Szkoda, że jak zakładałem firmę nie było tyle pomocy. Dzięki tylu dostępnym narzędziom otwarcie biznesu i jego rozkrecenie powinno byc dużo prostsze niz lata temu... choc biurokracja ta sama jak i nie większa..
Odpowiedz
Inkubatory to naprawdę fajna sprawa.
Odpowiedz
Inkubatory to świetna inicjatywa. Każda osoba, która wie cokolwiek o ekonomii ma świadomość, że to właśnie firmy (często mikrofirmy) stoją za rozwojem gospodarczym największych gospodarek świata.
Warto dodać, że w Lublinie,  w jednej z Galerii (chyba Zamkowej) dostępne są DARMOWE biurka. Możesz tam pracować lub spotykać się z klientami.
Odpowiedz
(30.05.2016, 17:04)miroslawskwarek napisał(a):  Inkubatory to świetna inicjatywa. Każda osoba, która wie cokolwiek o ekonomii ma świadomość, że to właśnie firmy (często mikrofirmy) stoją za rozwojem gospodarczym największych gospodarek świata.
Warto dodać, że w Lublinie,  w jednej z Galerii (chyba Zamkowej) dostępne są DARMOWE biurka. Możesz tam pracować lub spotykać się z klientami.

Oczywiście inkubatory przedsiębiorczości czy inne organizacje wspierające młode firmy, to dobre pomysły jednak nie zapominajmy, że  nic nie ma za darmo. Te organizacje z reguły funkcjonują dzięki naszym podatkom. A nie do końca uśmiecha mi się inwestować w firmę, która za kilka lat może mnie wygryźć Wink
Odpowiedz
Co do konferencji - wystarczy normalna duża sala, a zobacz - konferental.pl większość sprzętów można wypożyczyć, tak więc wcale nie musi to od razu kosztować tak bardzo dużo pieniędzy...
Odpowiedz
Dokładnie, nie musimy wszystkie kupować, istnieją wypożyczalnie sprzętu. A co do sali to również jest masa do wynajęcia.
Odpowiedz
Ja zawsze wypożyczam taki sprzęt, o wiele taniej wychodzi. I do tego jakaś tania sala i gotowe.
Odpowiedz
No tak, najlepiej w  sumie znaleźć salę od razu ze sprzętem. I wtedy będzie mniej szukania i mniej załatwiania.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika forbiznes
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom