• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remarketing
Czy ktoś z was stosował remarketing? Jeżeli tak to w jaki sposób dokładnie to realizowaliście? Adwords+Google Analytics czy z Facebookiem?
Odpowiedz

słyszałem ze jest to bardzo bardzo dobra opcja na promocje. ponieważ klient jest już w jakimś stopniu zaznajomiony z naszą ofertą Smile
Odpowiedz
O tym czy remarketing jest skuteczny zależy branża i popularność produktu. W mojej firmie pomagałam czasem w reklamie i miałam również styczność z remarketingiem. Dlatego osobiście odradzam tę formę reklamy, jeśli zebrałeś niewielką ilość na liście (~500 osób to mało) lub po tygodniu zauważyłeś małą ilość kliknięć w reklamę. Znaczy to, że Twój produkt wymaga lepszej promocji np. w wyszukiwarce Google.
Odpowiedz
ja korzystałem z remarketingu robią kampanię Adwords dla sklepu internetowego. Co prawda sam nie zarządzałem całym procesem, ale efekt był zadowalający. Generalnie zbierani byli użytkownicy, którzy oglądali dany produkt w sklepie i go nie kupili. Dostawali reklamę, w której otrzymywali 5% zniżki na dany produkt.
Odpowiedz
Też zastanawiam się nad wprowadzeniem tego rodzaju promocji. Tylko problem polega na tym, że zupełnie się na tym nie znam. Czytałem trochę artykułów na ten temat i chyba teraz jest to bardzo popularne. Ktoś korzysta z jakiejś agencji czy sami działacie?
Odpowiedz
Remarketing w dzisiejszych czasach jest podstawą działań marketingowych. Każdy z nas, wie jak to działa, łapiemy z powrotem ludzi, którzy okazali zainteresowanie naszą ofertą. Niestety nie każdy potrafi w pełni wykorzystać jego potencjał. Jeśli starasz się skierować swoją ofertę do ludzi, którzy odwiedzili już twoją witrynę, rób to mądrze. Od dłuższego czasu możemy wykorzystać dane z Google Analytics w RLSA, co daje nam dodatkowe możliwości. Wiele przydatnych informacji znajdziemy również na stronie http://performance360.pl/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika savoir
WątkiDataOdpowiedzi
Witajcie koledzy i koleżanki!20.05.2014, 19:070

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom