• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama naklejkowa :D
Wink 
Posiadam 1000 naklejek:

https://lh5.googleusercontent.com/-2O4VB...ka_210.jpg

Gdzie je porozwieszać?

Może gdzieś komuś wysłać?

Jak za pomocą tych naklejek, mogę rozpromować serwis o roślinach?
Odpowiedz

Jak sprzedajesz te rośliny, no to do każdego zamówienia te po 2-3 naklejki wrzucaj.
Odpowiedz
Jak masz miejsca na ogłoszenia w swoim mieście ,a na pewno masz ,to jeśli ponaklejasz je w widocznych miejscach ,to na pewno ktoś je zauważy ,np dworce przystanki itp ,oczywiście jeśli jest to dozwolone.
Odpowiedz
Są troszke małe żeby je naklejać na przystanki itp, ja bym raczej dorzucał właśnie do zamówień, bo na większej powierzchni to ich nikt raczej nie zauważy.
Odpowiedz
Co innego zrobić coś dużego i naklejać Big Grin
A takie małe, no to może do ogrodniczego sklepu zanieś? Niech wrzucają kupującym Big Grin
Odpowiedz
Możesz dogadać się z jakimś sklepem ogrodniczym, że właśnie dla każdego klienta, który kupi taką owadożerną roślinkę, będzie taka naklejka. Wątpię, żeby ktoś chciał to zrobić za darmo, ale myślę, że to kwestia dogadania się. A tak nawiasem mówiąc, to uważam, że te Twoje naklejki nie są zbytnio zachęcające, adres strony się nie wyróżnia i trochę to wszystko się zlewa.
Odpowiedz
Możesz dogadać się ze sklepami sprzedającymi rośliny, by zostawić u nich trochę takich naklejek w formie reklamy. Pamiętaj również, że musisz posiadać zgodę na umieszczenie reklamy np. na przystanku i w innych miejscach publicznych. Jeżeli takiej zgody mieć nie będziesz to możesz spodziewać się mandatu.
Dodawanie naklejek do zamówień również jest fajnym pomysłem. Jednak nie wiesz wtedy, co się z takową naklejką stanie. Być może 70% zostanie wyrzuconych.
Odpowiedz
Tylko nie naklejaj na przystankach i autobusach bo to jest złe.
Odpowiedz
Marketing partyzancki zawsze spoko Wink
Odpowiedz
[quote='mietel' pid='2318' dateline='1355496696']
Tylko nie naklejaj na przystankach i autobusach bo to jest złe.

I raczej firmy posiadające przystanki są przeciwne i potrafią nawet kary rozdawać za takie coś, w końcu wiadomo kto to rozkleił (zlecił).

Dorzucanie do zamówień będzie całkiem dobrym pomysłem.
Odpowiedz
też podpinam się pod pomysł dorzucania do zamówień. swoją drogą, masz jakaś stronkę www? zawsze mnie fascynowały tego typu roślinki Wink
Odpowiedz
A właśnie to nie jest tak łatwo ukarać sprawcę takie wykroczenia, jeśli nie złapało się go na gorącym uczynku, ale nie ważne.

Takie formy reklamy są świetnie jeśli kierujesz je do młodych ludzi. Kiedyś zamówiłem takie naklejki z firmy jumpe i przyniosło to całkiem fajne efekty, zaczynając od ruchu na stronie po widoczne wzrosty sprzedaży.
Odpowiedz
Ja też myślę, że dorzucanie takich naklejek do zamówienia jest fajnym pomysłem. Przyklejanie ich w różnych miejscach może nie przynieść rezultatu.
Odpowiedz
To proponuje zamówić kilka naklejek od Jumpe z adresem strony, nic więcej i sprawdź sobie statystki strony po miesiącu. Myślę, że możesz być w bardzo dużym szoku ;]
Odpowiedz
Mógłbyś rozjaśnić trochę temat nie rozumiem tego od Jumpe Smile
Odpowiedz
Jumpe to akurat przykład firmy, w której ja zamawiam owe etykiety. Akurat z ich usług jestem ultra zadowolony, więc polecam. Inne do tej pory nie były tak trwałe.
Odpowiedz
Należy jednak pamiętać, że jeśli już decydujemy się na taką akcje, to warto być do niej odpowiednio przygotowanym. Chodzi o to żeby nie wystraszyć potencjalnego klienta, a zachęcić go do zostania na stronie i zapoznanie się z naszą ofertą. Strona musi być właściwie zbudowana, a logo jednoznacznie określać charakter naszej firmy. Oczywiście wszystkie elementy muszą do siebie pasować i tworzyć jednolitą całość, łącznie z czcionką na naklejkach. Skontaktuj się z agencją Babilon Media, a na pewno pomogą Ci to wszystko zgrać ze sobą. Wiem bo sam korzystałem z ich usług. Szkoda tylko, że tak późno zdałem sobie sprawę, że ich potrzebowałem :/
Odpowiedz
Takie naklejki i roślinki to raczej egzotyka. Ile znacie osób co trzymają w domu "mięsożerne kwiatki".

Nie radziłbym naklejanie tego gdzie popadnie, to można trafić do sądu za niszczenie mienia.
Odpowiedz
raczej nikt na takie rzeczy już nie zwraca uwagi.Lepiej już zrobić jakieś plakaty i porozwieszać w dozwolonych miejscach do tego przeznaczonych, koszty może większe ale za to lepszy odbiór jak sądzę.W każdym razie powodzenia
Odpowiedz
arturnowacki ma dobry pomysł popieram, jeżeli jakaś kwiaciarnia się zgodzi to czemu nie
Odpowiedz
Z tego co wiem tanie naklejki samoprzylepne można zamówić sobie na tej stronie - siostra ostatnio kupowała do swojego sklepu Wink Sama przeglądałam ich ofertę i również sobie sprawię.
Odpowiedz
Temat dosyć stary, ale ciekawy. Uważam, że taka forma reklamy jest świetnym sposobem przyciągania klientów. Naklei się w tramwaju, autobusie, na przystanku - w miejscach gdzie człowiek stoi, nudzi się i z nudów ogląda świat znajdujący się dookoła, wszyscy wiemy, że siedząc w autobusie potrafimy regulamin mpk czytać, aż sie go nauczymy na pamięć, a taka reklama, może zapaść komuś do głowy, tudzież zrobi zdjęcie, odpisze kontakt itp. i w razie potrzeby uda się do nas. Tylko oczywiście reklamę trzeba przemyśleć, zatrudnić do tego dobrego grafika - sam korzystałem z usług świetnej graficzny (akurat do naklejek promocyjnych), więc mogę polecić, kontakt do niej n.buldak@gmail.com.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika skoczuś
WątkiDataOdpowiedzi
Nasze zarobki gonią zachodnioeuropejskie10.01.2012, 19:0210
Skandal korupcyjny w łupkach10.01.2012, 17:542
Merkel i Sarkozy chcą walczyć z bezrobociem kosztem funduszy strukturalnych10.01.2012, 17:530
Onet Kontekst zarabianie, opinie, komentarze27.12.2011, 18:375
Chałupnictwo 27.12.2011, 18:356

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom