• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama na cały ekran
Chyba każdy zna tego typu reklamę, która po wejściu na jakąś stronę otwiera się w pełnym oknie zasłaniając wszystko. Mnie osobiście takie reklamy denerwują i szybko szukam krzyżyka do jej zamknięcia. Ciekawi mnie natomiast jaka jest skuteczność tych reklam. Z jednej strony są bardzo denerwujące, z drugiej jednak strony, muszą być opłacalne bo inaczej nikt by nie wykupował takiej usługi. Czy ktoś wie jak jest z ich skutecznością, czy były robione jakieś badania ?
dom za 200 tysięcy? - zapraszam na mój blog poświęcony budowie
Odpowiedz

Wydaje mi się, że nie chodzi tu o same klikanie w reklamy. Takie duże, wkurzające reklamy powodują że dana marka zapada w pamięć. Takie coś się chyba nazywa budowanie świadomości klienta (chyba). Przykładowo, wchodzę na onet a tam wielka reklama Skody. Ciekawe ilu ludzi takich jak ja, odwiedzających portal chce kupić w tym momencie samochód i ta reklama skłoni go do tego by kupił Skodę?
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
Teraz takie reklamy nie są zbytnio skuteczne wiele osób ma adblocka i po reklamie - ja z niego korzystałam od paru lat.
Odpowiedz
Też mnie to zastanawia jaki jest sens takiego badziewia. Ja też mam wtyczkę do blokowania reklam.
Odpowiedz
A słyszeliście, że twórcy adblocka dostawali GRUBE pieniądze od firm reklamowych w zamian za umieszczanie ich reklam w wyjątkach ? Specjalnie przepuszcza ich reklamy Wink
Odpowiedz
takie reklamy maja bardzo małą skuteczność dlatego są bardzo tanie
Odpowiedz
(22.05.2015, 08:47)wojtekfach napisał(a):  takie reklamy maja bardzo małą skuteczność dlatego są bardzo tanie

Skąd masz takie info? Właśnie dla takich reklam są jedne z najwyższych stawek CPM
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Ja w sumie rozumiem takich ludzi. Sam prowadzę własny biznes i żeby przyciągnąć nowego klienta trzeba się jakoś zareklamować. ja nie korzystam akurat z takiej formy reklamy, bo wydaje mi się, że na rynku jest więcej możliwości korzystniejszych sposobów reklamowania. Zastanawiam się nawet czy nie skorzystać z oferty firmy http://www.clevair.pl Firma w swojej ofercie ma bardzo dużo gadżetów reklamowych, dzięki którym nasz firma będzie widoczna praktycznie w każdym miejscu.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika dirtu
WątkiDataOdpowiedzi
kurier rowerowy - ciekawy pomysł na biznes23.01.2013, 09:3625
Jaki serwer pod sklep ?22.01.2013, 23:1929
Kredyt na działkę i dom22.01.2013, 22:598
Hop lokata w Inteligo22.01.2013, 22:581
Jakie opłaty związane z korepetycjami ?10.01.2013, 12:2610

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom