• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama AdTaily
Witam wkrótce będę przeprowadzał kampanię reklamową jednej z moich stron,czy reklama Adtaily.pl jest jeszcze skuteczna i czy jest to w ogóle opłacalne ? Jak to bywało u was
Odpowiedz

Skuteczność do ceny bardzo mizerna ,nie dziwię się że ta metoda jest coraz mniej popularna
Odpowiedz
Wszystko zależy ile czasu poświecimy na odpowiednie dobranie grupy docelowej reklamy.
Model rozliczeniowy tylko CPC ,czyli płatność za klikniecie,według mnie najbardziej efektywny.
Niedługo będę testował ten model więc opisze jakieś moje własne doświadczenia.
Odpowiedz
Zależy od kampanii jaką chcemy przeprowadzić ,w jakim celu jest ona przeprowadzona Confusedprzedaż ,budowanie listy mailingowej na dany temat , testowanie ... itp ,sprecyzuj czego ma dotyczyć Twoja kr ,spróbujemy się wypowiedzieć czy tego typu strategia będzie skuteczna.
Odpowiedz
Tak sobie pomyślałem ze najpierw wypróbuje kampanie którą skieruję bezpośrednio na landing page i zobaczę jakie są tego skutki, do usłyszenia za jakiś czasSmile
Odpowiedz
Otrzymałem dzisiaj informacje że nadchodzi rewolucja w AdTaily Smile można to tak nazwać. Jest to nowa usługa,która zwiększa prawdopodobieństwo prawidłowego wydania budżetu za jakimkolwiek efektem. Szczególnie zaintrygowała mnie usługa + Biznes,czyli osób które nie mają czasu ani odpowiedniej wiedzy aby przeprowadzić skuteczną kampanie reklamową. Na stronie głównej mamy do wyboru 3 warianty.Przechodząc do zakładki +biznes mamy 3 pakiety do wyboru .Ceny trzeba to przemyśleć,wszystko wygląda ładnie i pięknie,ale czy są efekty ? Co o tym myślicie
Odpowiedz
Kiedyś korzystałem z reklamy AdTaily i niestety muszę stwierdzić, że nie przyniosła ona spodziewanych efektów. Fajnie, że polska firma stworzyła cos takiego, ale niestety efektywność tej reklamy jest mała. Zdecydowanie bardziej wolę AdWords, na które wiele osób narzeka, a dla mnie jest to jedna z bardziej efektywnych reklam kontekstowych.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2811
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom