• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking banków nielubianych
Jak wiadomo jesteśmy mistrzami w marudzeniu i krytykowaniu, mało chwalimy, a wady wytykamy jednym ciągiem. Firma Expandi przeprowadziła badania wśród internautów odnośnie najbardziej nie lubianych banków. Oto pierwsze 3 miejsca:

1. Raiffeisen
2. BPH
3. Eurobank

Jakie są wasze odczucia?

Pozdroo
Odpowiedz

Bo są to banki mało znane... nie reklamują się w mediach, więc ludzie nic o nich nie wiedzą i idą do tych sprawdzonych banków.
Odpowiedz
Nie wiem co ludzie chcą od Raiffeisena, bo mam tam dwie lokaty i jakoś nie narzekam. Obsługa miła, rzeczowa pomoc.
Odpowiedz
Dziwne zestawienie. Faktycznie brak szerokiego marketingu z pewnością ma na to wpływ, ale można by umieścić banki które faktycznie odstraszają warunkami, obsługą, oprocentowaniami. W tym wypadku żaden z tych banków nie kwalifikuje się. Choć o BPH swojego czasu było głośno jeśli chodzi o obsługę.
Odpowiedz
Faktycznie te banki raczej się nie reklamują a jeśli już to raczej w poważnych pismach które nie mają zbyt wielu czytelników, ale jednocześnie nie słyszałam zeby jakoś szczególnie źle traktowały swoich klientów więc ten ranking powinien się raczej nazywać najmniej popularne banki a nie najbardziej nielubiane...
Odpowiedz
Dokładnie, również jestem za opcją najmniej popularnych w swoim własnym kontekście pracy.
Odpowiedz
Reklama to nie wszystko. Jeśli damy bowiem dobrą ofertę to sami się nią reklamować będziemy. Trzeba przyznać iż wiadomości z drugiej ręki zawsze rozsyłają się najszybciej i najbardziej efektywnie, więc taką drogę bym polecał raczej.
Odpowiedz
może i marketing prowadzony przez te banki jest słaby ale jeśli chodzi o Eurobank - to sie dziwie że jest tak wysoko ponieważ powinien miec pierwsze miejsce w tym rankingu. Zarówno jeśli chodzi o niedopowiedziane kwestie klientowi odnośnie produktu oraz sama oferta produktowa z oprocentowaniem.
Odpowiedz
Dziwi mnie ten Raiffeisen.

Dlaczego tak nisko stoi, wygląda na ciekawy bank z fajną ofertą.
Odpowiedz
Banki w Polsce wszystkie mają, duże problemy finansowe. Tylko każdy z nich bierze mnóstwo kasy za byle co.
Nasze pieniądze na ich kontach to jest tak jak byśmy im za darmo to dali ;-)

Banki mają swój system. Nie ma takiego czegoś że zakładamy bank i już trzymamy kasę kogoś z zamian za prowizje.
Nie ma takiej opcji. ŻEBY To wszystko ruszyło trzeba napisać biznesplan potem , zatwierdzić itp.
Każdy bank musi mieć dochód (dużo) w miesiącu,roku i dekacie!;_) Zauważcie że o każdym bank się słyszy co raz że,mają problem lub korupcja wchodzi w bank.

Jako że mam w 4 bankach konta to polecam wam tylko jedno miejsce:

Skok Chemilewskiego ;-) niby nie jest to jakiś super bank ale dostaje, spory procent za moje wpływu co za tym, idzie to rośnie cały czas z każdym mc. Mam też BZWBK,PKO S.A,SKOK,Mbank.

jak narazie z Skok i BZWBK jestem zadowolony. Mbank leci w ciula, pracują tam osoby nie znające się na niczym. Rozmowa z nimi jest jak z małym dzieckiem ;-/

szkoda... a bank fajny się zapowiadał. Nie ruszajcie tych niemieckich banków,woldzwagenów, itp g%$%^ polecam wn. Pozdrawiam MasterWeb
Odpowiedz
Z nielubianych to chyba przede wszystkim najstarsze polskie banki jak PZU, PKO. Miały trochę czasu by zapracować na złą opinię. Z czasem pewnie te nowe banki ich dogonią.
Odpowiedz
Od siebie dodam EuroBank i Provident - naciągacze, oszuści. Ja się nabrałem raz jak potrzebowałem szybko pieniędzy i nie polecam. Raiffeisen jest dobry, nie wiem czemu nie lubiany o_O
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Mini biznes.29.08.2011, 19:3411
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom