• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie zdalna księgowość
(16.07.2018, 10:16)Apokalipto napisał(a):  Ja korzystam tylko i wyłącznie zdalnie. Mam Tax Care, od dawna już zresztą i wszystko załatwiam
z księgowością online albo na telefon. Duża wygoda i jednak duża oszczędność w porównaniu do
biura tradycyjnego. Kilka razy w roku, jak sam nie mam czasu jechać, to wysyłam dokumenty kurierem,
bo dają taką możliwość i nie kosztuje mnie to nic dodatkowo.

A cenowo jak to wypada w porównaniu do tradycyjnej księgowości?
Odpowiedz

u mnie księgowością zajmuje się biuro rachunkowe GAMA Grabowskich Smile
Odpowiedz
@alina na dzień dobry jesteś do przodu choćby na samym etacie. Możesz rozliczać się od faktury albo wziąć abonament, a te zaczynają się od 99 zł z tego co wiem.  Dodatkowe oszczędności generuje Ci korzystanie z usług dodatkowych np. przez pierwsze 3 miesiące masz za darmo w abonamencie opiekę prawną i informatyka. Potem możesz wziąć albo zrezygnować. Na samym prawniku jestem do przodu kilka stów w miesiącu, bo często konsultuję, a na mieście każde spotkanie w kancelarii kosztuje sporo.
Odpowiedz
Ooo... nie wiedziałam, że mają takie dodatkowe usługi. Coś jeszcze godnego uwagi, poza prawnikiem i informatykiem?
Odpowiedz
Parę razy w roku masz kuriera za darmo, poza tym pakiet medyczny jest, chmura faktur. Nie wiem co tam jeszcze weszło, kwestia dopytania na pewno.
Odpowiedz
Zdalna księgowość jest bardziej praktyczna, mniej czasochłonna, w dodatku tańsza. Można skorzystać z biura rachunkowego lub samodzielnie prowadzić księgowość firmy, potrzebne narzędzia można znaleźć w sieci, tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online program do faktur, obsługuje wszystkie rodzaje faktur, w dodatku można go zintegrować z drukarką fiskalną.
Odpowiedz
Księgowość online daje znacznie większe możliwości, niż tradycyjna - w kilka chwil można stworzyć i wysłać fakturę do klienta przez internet. Tu https://mojebiuro24.pl są jedne z lepszych narzędzi do takiej księgowości, typowe dla biur rachunkowych.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika bask
WątkiDataOdpowiedzi
długi16.03.2015, 12:578
zakładanie firmy- pomoc09.03.2015, 11:158
allegro ułatwienia10.02.2015, 10:459
reklama warsztatu10.02.2015, 08:4811
produkcja brykietu na opał26.01.2015, 13:146

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom