• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie zarządzanie rezerwacjami
Od około roku zarządzam restauracją w Warszawie. Interes rozwija się bardzo pomyślnie, rozwinęliśmy się również na obszar organizacji  imprez okolicznościowych.  Moje dotychczasowe metody zarządzania rezerwacjami nie sprawdzają się. Chcę to jakoś usprawnić, nie mam natomiast żadnego pomysłu. 
Odpowiedz

pNajpierw proszę opisać jaki obecnie system jest wykorzystywany. Wtedy może wtedy obecny uda się usprawnić i wcale nie będzie potrzebny nowy.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Są różne internetowe systemy zarządzania takimi rezerwacjami/ zamówieniami. U nas w firmie korzysta się z booking please, właściwie od toku tylko tego i nie wyobrażam sobie juz teraz innej opcji. Wszystko jest bardzo proste w obsłudze i intuicyjne, a cała praca jest podzielona między Was i Klientów. Ty udostępniasz kalendarz z dostępnymi terminami, a Klient ma możliwość samodzielnie przez pośrednictwo Twojej strony www dokonać rezerwacji. Wszystko idzie bardzo sprawnie, nie ma się czym stresować :-) Podsyłam link żebyś nie musiała szukać pl.booking-please.com. Pozdrawiam i powodzenia :-)
Odpowiedz
Witam, odpowiednie zarządzanie rezerwacjami to ważna sprawa dla każdej restauracji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do lokali gastronomicznych. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe GiP to ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu programów dla branży HoReCa. Nasze programy pozwalają na sprawne zarządzanie rezerwacjami, kasami, zapasami magazynowymi czy czasem pracy pracowników. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie   Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe GiP
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika alutka
WątkiDataOdpowiedzi
Mlm i polecanie09.10.2014, 13:064

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom