• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci
Wie ktoś jak to naprawić, nie mogę się połączyć na komputerze z siecią, wczoraj wszytko było ok
Takie coś pisze

Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci
Odpowiedz

Google 1s szukania, podpowiada że musisz zrobić coś takiego 

Start -> Uruchom (albo ?Klawisz Windows?+R)

Uruchom wpisz cmd
W konsoli wpisz: 

netsh wlan delete profile name=ssid (zamiast ssid wpisz SSID tejże sieci, czyli co tam masz tą sieć w tej ikonce Dostęp do internetu po prawej stronie w pasku pulpitu)

Inny sposób
Czyszczenie wszystkich profili: netsh wlan delete profile name=* i=*

No i enter, powinieneś zobaczyć komunikat w stylu: ?Z interfejsu ?Połączenie sieci bezprzewodowej? usunięto profil ?Jakies WIFI?.?

Ponownie nawiąż połączenie ze swoją siecią, teraz już powinno działać.
Odpowiedz
Też się kiedyś z tym męczyłem tylko ja nie miałem mobilnego internetu, więc nie miałem skąd zaczerpnąć informacji :/. Czasami też mi się tak dzieje nie wiem od czego to zależy. Zapisałem sobie w notatniku do bazy wiedzy, przyda się na przyszłość Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Maja
WątkiDataOdpowiedzi