• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie transport
potrzebujemy w firmie podjąć się transportu towaru do europy. To nie jakieś duże ilości, ale na tyle, że albo kupimy sami samochód dostawczy albo zatrudnimy firmę transportową. Ale nie wiem co bardziej się opłaca w perspektywie długo i krótkookresowe?
Odpowiedz

spróbujcie najpierw ze spedycją, jak się wam nie sprawdzi to najwyżej zrezygnujecie. ja pracowałam z Optimą i nie porywałabym się teraz na własny transport bo to spory wydatek i zamieszanie, załatwianie..... a tak mam sprawdzoną firmę i wiem że wszystko z nimi dotrze na czas
Odpowiedz
No ja mogę Ci polecić firmę Piast Cargo z Rybnika, otrzymasz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług, a Twoich potrzeb Smile
Odpowiedz
No właśnie, może na początku spedycja wystarczy, bo kupno auta to już poważna sprawa.
Odpowiedz
Trzeba poszukać odpowiedniej firmy transportowej, a z tym jak sądzę nie powinno być aż takiego problemu.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biedroska
WątkiDataOdpowiedzi
Dłużnicy27.01.2017, 10:034
Czy ktoś już korzystał z klub-inwestorow.pl?01.03.2016, 11:072
narzędzia do sprzedaży na allegro24.02.2015, 09:446
jedzenie w pracy24.02.2015, 09:3811
hotelik24.02.2015, 09:336

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom