• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Rezerwacja pokoi hotelowych
Prowadzę niewielki hostel, na razie nie mam przebicia na hrs i tego typu portalach. Czy istnieja jakies inne systemy rezerwacji, ktora moglyby obslugiwac zajmowanie hoteli przez gosci?
Odpowiedz
 Podziękowali: bask

a ja ci mogę ci polecić system booking please. bardzo proste rozwiązanie do rezerwacji a przy tym wydajne i całkiem fajnie się sprawdza
Odpowiedz
Jest sporo takich programów. Znajoma ma kawiarnie gdzie korzysta z firmy, która specjalnie dla niej dobrała program do zarządzania jej biznesem. Bardzo sobie go chwali Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kolomaciej
WątkiDataOdpowiedzi
Modelarstwo RC04.03.2015, 14:333
Obsługa prawna firmy25.02.2015, 14:5512
Sala do squasha07.01.2015, 14:373

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom