• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Reklama 3D na wystawie?
[Obrazek: Elegance-Flat-high.gif]

Co o tym myślcie? Chodzi o umieszczenie tego na wystawie. Wygląda ciekawie, efektownie, powinno przyciągać wzrok, ale czy faktycznie się opłaca, czy klient zostanie i zainteresuje się tematem?
Odpowiedz

To rzeczywiście działa - testujemy od ponad miesiąca. Obserwujemy ludzi na ulicy - mnóstwo osób zwraca faktycznie na to uwagę.
Zorganizowaliśmy całość tak, że faktycznie wygląda zachęcająco, więc i ludzie się pojawiają.
Dużą rolę odgrywa produkt, kolorystyka, forma przekazu - jeśli wszystko dopracujecie to będzie ok.
Odpowiedz
To oni są wykonawcami - http://3dprint.com.pl/ ?
Piszesz o dokładnie tej samej reklamie? Jaki produkt oferujecie?
W całości skupiliście się na tym, co proponowała agencja czy wprowadzaliście jakieś zmiany?
Wiadomo, interesują nas konkretne efekty.
Odpowiedz
Dokładnie ta sama firma - bardzo pomocna, nie myśleliśmy tak na prawdę o niczym, chociaż zazwyczaj wtrącam własne zdanie.
Pokazali konkrety, wyniki innych kampanii, ale wiadomo - znaczenie ma dopiero ta właściwa, nasza kampania.
Oni to przygotowują na tyle dobrze, że zainteresowanie na pewno będzie.
Odpowiedz
I na tej samej zasadzie będziemy chcieli zadziałać, tzn. skorzystać z gotowego rozwiązania.
JUż dostaliśmy kilka konkretnych porad, chcemy z nich skorzystać, przy optymalizacji działania.
Oby tylko się powiodło - jest to dla mnie kluczowe. Nie widzę innego sposobu na rozkręcenie stoiska.
Odpowiedz
Jasne, to zawsze jakaś atrakcja, a ludzie lubią takie rzeczySmile
Odpowiedz
Myślę, że to dobra forma promocji np. dla biur podróży. Na takiej tablicy można by choćby prezentować zdjęcia z miejsc, gdzie organizuje się wycieczki. Pytanie tylko ile takie cudo kosztuje ?
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Zgadzam się - tym bardziej, że w praniu to się faktycznie sprawdziło - jak na ten nakład to skuteczność na prawdę wysoka. Do końca akcji jeszcze daleko, ale nawet po raportach dziennych widać było ogromną zmianę.
Odpowiedz
(09.02.2015, 16:17)palon napisał(a):  Zgadzam się - tym bardziej, że w praniu to się faktycznie sprawdziło - jak na ten nakład to skuteczność na prawdę wysoka. Do końca akcji jeszcze daleko, ale nawet po raportach dziennych widać było ogromną zmianę.

Tak samo można wysłać foldery reklamowe do biur nieruchomości (często w tej branży są organizowane targi, gdzie biura przedstawiają swoją ofertę) oraz Uczelni wyższych. Niedługo ruszą dni karier, gdzie uczelnie będą przedstawiać swoją ofertę maturzystą.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
(27.01.2015, 18:14)afaktury napisał(a):  Myślę, że to dobra forma promocji np. dla biur podróży. Na takiej tablicy można  by choćby prezentować zdjęcia z miejsc, gdzie organizuje się wycieczki.
W sumie racja, zawsze jak przechodzę koło biur podróży to irytuje mnie, że oferty wycieczek są drukowane na czarno-biało. Naprawdę warto na czymś takim oszczędzać, czy to jakiś chytry "chłyt" marketingowy, a ja szary człowiek nie łapię? Big Grin
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Wg mnie super. Taka reklama przyciąga bardziej wzrok.
Odpowiedz
Jak dla mnie ciekawy pomysł, warto stawiać na oryginalne rozwiązania.
Odpowiedz
Myślę, że firma Visual Image też świetnie poradziłaby sobie z tego typu reklamą. Na swojej stronie internetowej mają przykładowe modele i wizualizacje 3D.
Odpowiedz
Bez wątpienia tego typu rozwiązania mogą okazać się strzałem w 10 jeżeli chodzi o reklamę firmy. Pamiętajmy jednak, iż najlepszą promocję zawsze stanowią zadowoleni klienci. W związku z tym warto zastanowić się nad działaniami z zakresu CRS w firmie. Jakiś czas temu czytałem bardzo ciekawy artykuł na ten temat na blogu Most Wanted!Ma pewno warto się z nim zapoznać, bowiem sposób w jaki prowadzona jest firma, ma ogromne znacznie w zakresie jej postrzegania przez potencjalnych klientów. Oczywiście w żadnym razie nie wiąże się to z typowym marketingiem.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika palon
WątkiDataOdpowiedzi
Ochrona danych osobowych22.11.2013, 16:520
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:376
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:370
Dobra pożyczka17.08.2013, 13:0254
Początek na forexie07.01.2013, 13:596

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom