• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Jakie biuro rachunkowe
Jeżeli miałbym wybierać jakieś biuro rachunkowe, to przed zdecydowaniem się na coś na pewno bym sprawdził opinie w internecie, to podstawa.
Odpowiedz

Niby tak, ale opinie w internecie nie zawsze są miarodajne i tak się składa, że czasem podszywa się konkurencja.
Odpowiedz
Z tym też się zgodzę niestety, bo na prawdę konkurencja jest duża. Najlepiej chyba pytać po znajomych, bo oni są najbardziej wiarygodni.
Odpowiedz
A nie myślicie o tym, żeby po prostu samemu zająć się księgowością? To na pewno zaoszczędzi trochę pieniędzy i nerwów też.
Odpowiedz
Nie wiem czy działają tylko na terenie Rzeszowa i okolic, ale ja korzystam z usług deFACTO bo po dokumenty przyjeżdżają do firmy. Tylko w ewentualnościach internetowo wymieniam z nimi papiery.
Odpowiedz
Polecam sprawdzone biuro rachunkowe deFACTO z Przemysłowej 5 w Rzeszowie
Mają dopasowaną ofertę dla tych, co lubią mobilnie i nowocześnie.
Dowiesz się wiecej na  http://defacto-rzeszow.pl/
Odpowiedz
Biur rachunkowych mamy do wyboru naprawdę dużo, więc często nawet nie wiadomo jakie wybrać. Może warto jest się przyjrzeć listom takich biur i samemu się przekonać, ja proponuję coś takiego: http://mangopress.pl/top-10-biura-rachun...wroclawiu/. Jest tu wybór 10 biur rachunkowych z konkretnego miejsca - Wrocławia, ale myślę że warto jest się z nimi zapoznać.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że każda działalność jest inna oraz potrzeby przy jej zarządzaniu są też inne, więc wybranie księgowości tylko dlatego, że ktoś w sieci ją polecił jest troszkę ryzykowne. Bo to co zda się w jednej firmie, niekoniecznie będzie spełniało wymaganie w drugiej. Oczywiście, zawsze można przeanalizować wszelkie polecenia i porady, ale nie zapominajmy też samym zaczerpnąć niezbędnej wiedzy i dopiero potem podejmować decyzję. Fajnym sposobem jest zapoznanie sie z artykułami na stronie http://companyaccounts.pl/category/ksiegowosc/, które nakierowują na to, jakie biuro księgowe wybrać i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.
Odpowiedz
(23.11.2012, 22:00)AdamM napisał(a):  Witam polećcie mi jakieś dobre biuro rachunkowe

Mogę polecić biuro, które naszą firmę rozlicza już od 4 lat - Gama (Warszawa). Uczciwe, rzetelne biuro, które potrafi pomów wyjść z finansowych tarapatów. Do tego pracują tam bardzo przyjaźni ludzie, nastawieni na faktyczną pomoc.
Odpowiedz
A nie lepiej samodzielnie prowadzić księgowość firmy? Jest to mniej kosztowne, a w małej firmie, zwłaszcza na początku działalności ma to spore znaczenie. Na https://wfirma.pl mają narzędzia do samodzielnej księgowości - działają bez zarzutu, są bardzo wygodne w użytkowaniu, w dodatku tanie.
Odpowiedz
(22.12.2017, 15:19)kolomaciej napisał(a):  
(23.11.2012, 22:00)AdamM napisał(a):  Witam polećcie mi jakieś dobre biuro rachunkowe

Mogę polecić biuro, które naszą firmę rozlicza już od 4 lat - Gama (Warszawa). Uczciwe, rzetelne biuro, które potrafi pomów wyjść z finansowych tarapatów. Do tego pracują tam bardzo przyjaźni ludzie, nastawieni na faktyczną pomoc.
To prawda. Ja korzystam od trzech lat z biura Gama i istotnie Państwo Grabowscy są warci zaufania. Polecam ich serdecznie!
Odpowiedz
Online z doświadczenia odradza, chyba że wolisz ponieść mniejsze koszty ale ryzykować. Poleciłbym Ci bardziej biuro rachunkowe - masz ubezpieczenie, znasz ludzi, możesz się spokojnie telefonicznie zdzwonić z kimś, kto Ci prowadzi księgi. Jeśli chcesz kontakt do dobrego biura, sprwadź sobie biuro gama z Myśliborskiej.
Najlepsza cukiernia katowice   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika AdamM
WątkiDataOdpowiedzi
Jak zmienic numer telefonu w mBanku09.02.2013, 21:208
Jak założyć sklep akwarystyczny23.11.2012, 12:5114