• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Jakie biuro rachunkowe
Witam polećcie mi jakieś dobre biuro rachunkowe online.
Odpowiedz

Ja odradzałbym biuro księgowe online - testowałem kilka i za każdym razem miałem problemy. W końcu wybrałem takie klasyczne biuro księgowe
Odpowiedz
Również poleciłbym biuro rachunkowe ale nie koniecznie online.
W Rzeszowie mogę śmiało polecić Biuro rachunkowe Asset Rzeszów Smile
Odpowiedz
Tyle masz w sieci możliwości wyboru, w czym leży problem? Smile wybierz najlepszych.
Odpowiedz
Ja obecnie korzystam z usług biura rachunkowego online i nie mam praktycznie żadnych problemów z korzystaniem. Stwierdziłbym wręcz, że jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż tradycyjne biuro rachunkowe.
Księgowość prowadzę tutaj: InFakt.pl - nic nie szkodzi Wam spróbować ponieważ oferują bardzo długi okres bezpłatnego użytkowania - przez ponad 2 miesiące. Dostaje się wiele przydatnych narzędzi do prowadzenia biznesu i w każdej chwili można porozmawiać z ich konsultantem i rozwiać wszystkie wątpliwości w zakresie prowadzenia działalności.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
(13.02.2014, 13:00)mietel napisał(a):  Ja obecnie korzystam z usług biura rachunkowego online i nie mam praktycznie żadnych problemów z korzystaniem. Stwierdziłbym wręcz, że jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż tradycyjne biuro rachunkowe.
Księgowość prowadzę tutaj: infakt.pl - nic nie szkodzi Wam spróbować ponieważ oferują bardzo długi okres bezpłatnego użytkowania - przez ponad 2 miesiące. Dostaje się wiele przydatnych narzędzi do prowadzenia biznesu i w każdej chwili można porozmawiać z ich konsultantem i rozwiać wszystkie wątpliwości w zakresie prowadzenia działalności.
Pozdrawiam.

Wszelkie informacje oraz opinie o księgowości InFakt.pl proszę zamieszczać w odpowiednim wątku tutaj - opinie o Infakt w ten sposób wszystkim będzie łatwiej uzyskać treściwe informacje.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Biur rachunkowych jest sporo, zawsze w gąszczu informacji można znaleźć coś dla siebie odpowiedniego i z tego korzystać. każde biuro rachunkowe ma swoje plusy ale i wady - dojazd, koszty, jakość obsługi. Czasami trzeba się przekonać indywidualnie.
Odpowiedz
Ja osobiście polecam Lefthand, mają bardzo proste, intuicyjne i dobre programy dla firm, warto to sprawdzić. Ja sprawdziłam i jestem zadowolona.
Odpowiedz
(20.03.2014, 15:57)Galicja napisał(a):  Ja osobiście polecam Lefthand, mają bardzo proste, intuicyjne i dobre programy dla firm, warto to sprawdzić. Ja sprawdziłam i jestem zadowolona.

Zgodzę się z Galicją, to naprawdę sprawne i warte pieniędzy programy, pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów - sam korzystam i nie zamieniłbym go na jakikolwiek inny!
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego nie pojawił się mój poprzedni post... Pisałem o tym, że również mogę polecić firmę Lefthand i ich programy - jest to sprawdzona sprawa, sam korzystam, i nie spotkałem się jeszcze z negatywną opinią na ich temat... No chyba że od konkurencji...
Odpowiedz
Ja korzystam z małego biura rachunkowego. Ale współpracowałam z nimi w poprzedniej firmie, byłam bardzo zadowolona,i jak założyłam swoją to wybrałam właśnie ich.
Odpowiedz
A biura rachunkowe on line są z reguły dość fajne aż do kontroli.
Odpowiedz
Wydaje mi się z największych graczy na rynku warto zasięgnąć opinii na temat tych biur ifirma.pl, Infakt.pl, wfirma.pl
Odpowiedz
Cześć,
Wybór jest ogromny, jeśli idzie o usługi online. Trzeba się dobrze zastanowić, wybrać faworytów i zrobić porządny wywiad na ich temat...a dopiero wtedy podjąć decyzję. Już kilka razy się przejechałem, nie tylko jeśli chodzi o usługi typu księgowość... Obecnie korzystam z usług biura rachunkowego Asset. Działalność również online. możesz sobie o nich cosik poczytać: http://www.asset.rzeszow.pl/o-nas/
Odpowiedz
Wybór biura rachunkowego zależy od wielkości firmy i rodzaju prowadzonej działalności. Aby mieć pewność, że rozliczenia związane z działalnością firmy wykonywane są poprawnie, lepiej zlecić księgowość specjalistom, a profesjonalnych usług naprawdę nie brakuje. Wystarczy przeanalizować zakres usług mddp-outsourcing.pl/uslugi/place/ oferowanych przez takie biura, które pomagają w sprawach związanych z płacami, kadrami czy rocznymi rozliczeniami. Lepiej dobrze się zastanowić nad firma księgową i nie ograniczać się w wyborze tylko do biur rachunkowych online.
Odpowiedz
Polecam biuro rachunkowe Greta znajdujące się na 3 maja 13 ( II piętro). Sama z ich usług korzystam. W swojej ofercie posiada opcje zakładania firmy bez płacenia składek ZUS. Ponadto dla nowych klientów przewiduje liczne rabat.

Tel. 17 85 34 108
Więcej inf. greta.rzeszow.pl/
Odpowiedz
(23.11.2012, 22:00)AdamM napisał(a):  Witam polećcie mi jakieś dobre biuro rachunkowe online.

Ja Ci polecam Adittax- naprawdę odkąd z nich korzystam to mam spokój święty w tej kwestii. Profesjonalizm poprarty wiedzą. tyle w temacie
Odpowiedz
A ja ze swojej strony polecam program Amola System, Amola Projekt, który automatyczne generuje raporty i analizy(w tym analiza z Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy). Przelewy są księgowane. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc merytoryczną i techniczną. Nie będę dużo pisać, bo na str. amola.pl można dokładniej o tym programie poczytać. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
A zna ktoś jakąś dobrą firmę związaną z rachunkowością i finansami we Wrocławiu? jestem własnie na etapie szukania stażu (najlepiej płatnego)
Odpowiedz
A może będziesz w stanie samodzielnie sobie z tym poradzić?
Odpowiedz
ja obecnie korzystam z financialluk i jestem bardzo zadowolony Smile mają dobre stawki i bardzo profesjonalnie podchodza do klienta Smile
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to polecam Ifirma bardzo dobry kontakt takie bardziej dla biznesów online.
Odpowiedz
Nie wiem czy księgowy online to dobry pomysł.
Odpowiedz
(21.04.2015, 09:41)john78 napisał(a):  Nie wiem czy księgowy online to dobry pomysł.

Dobry pomysł, biuro z którego korzystam ma w swojej ofercie prowadzenie zdalne księgowości, konto dla firmy na ich platformie gdzie mogę na bieżąco być z wysokością moich dochodów czy składek jakie odprowadzam ZUSowi.
Odpowiedz
(23.10.2014, 12:46)Paula napisał(a):  A zna ktoś jakąś dobrą firmę związaną z rachunkowością i finansami we Wrocławiu? jestem własnie na etapie szukania stażu (najlepiej płatnego)

Zapytaj w kancelaria-euro.pl - to jedno z lepszych biur rachunkowych we Wrocławiu, mają sporo klientów, więc i może stażysta się przyda Smile
Odpowiedz
w okolicy Wrocławia polecam Biuro Rachunkowe Super Księgi. superksiegi.pl Spokojnie można im powierzyć swoje finanse firmowe, rzetelna firma. Kilka osób z mojej rodziny i znajomych korzysta z tego biura i aby nie zapeszać oczywiście- sa bardzo zadowoleni
Odpowiedz
Ja korzystam z pomocy firkrakow.pl- mają nie tylko bardzo dobre stawki, ale przede wszystkim uczciwie i solidnie podchodzą do klienta. Nie muszę o niczym przypominać lub poganiać. Kontakt głównie przez internet, czasem telefon. Trudno cokolwiek zarzucić.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika AdamM
WątkiDataOdpowiedzi
Jak zmienic numer telefonu w mBanku09.02.2013, 21:208
Jak założyć sklep akwarystyczny23.11.2012, 12:5114