• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Jak zdobyć szybko pieniądze?
Macie pomysł gdzie i jak najszybciej zarobić pieniądze? i nie chodzi mi o pożyczanie, bardziej o szybkie sposoby dzięki którym możemy podreperować nasze finanse. Co polecicie, macie jakieś sprawdzone sposoby?
Odpowiedz

Opisz dokładniej o co Ci chodzi. Jakiś biznes chcesz sfinansować? Bo jeśli chodzi o kredyty i pożyczki to raczej ciężko i takie środki na start, firma musi generować najpierw jakieś zyski, ale dobrym pomysłem jest np. znalezienie inwestora, który będzie współwłaścicielem biznesu. Napisz dokładniej o co chodzi.
Odpowiedz
Jeśli to ma być inwestycja w internet, w jakiś portal, to choćby tutaj - bazastron
Składasz ofertę, a bardziej nawet zapytanie, musisz dokładnie opisać projekt. Istotne, że to nie jest stracony czas, bo faktycznie te wnioski są analizowane i pojawiają się inwestorzy. To jedyny serwis tego typu, z którego miałem odzew. I projekt okazał się być dochodowy.
Odpowiedz
Sam chętnie wyślę zgłoszenie. Czy to co się pisze ma znaczenie? W Twoim wypadku o jaką kwotę chodziło i jaki serwis?
Wyszliście na tym? Ile zgarnia inwestor z tego zysku? Napisz coś więcej - fajnie że trafił się ktoś, kto ma doświadczenie w temacie - bo mam wrażenie, że większość gada o wirtualnym dofinansowaniu...
Odpowiedz
U mnie chodziło o 60 tysięcy, ale adresu wolę nie podawać. Te pieniądze wykładają konkretni ludzie, którzy nie mają czasu na bzdury - zatem bez lania wody tylko konkretne liczby, oczekiwania i zakładane efekty. Dla dużego inwestora takie kwoty jak ta moja są śmieszne, ale tak czy siak nikt nie wtopi bez analizy tych pieniędzy. Mnie odpowiedziano ostatecznie pod dwóch tygodniach - pewnie oceniali sens, ale do współpracy doszło, serwis zarabia, tak więc każdy na tym wyszedł in plus.
Odpowiedz
Dam sobie kilka dni na przygotowanie wszystkiego i puszczę zapytanie. U mnie to by była wyższa kwota, ale wydaje mi się, że warto, przy czym nie mam ochoty ładować się w kredyt. Przy okazji dzisiaj znalazłem w sieci co najmniej kilka dużych i znanych serwisów, które powstały właśnie dzięki inwestorom - a ludzie mieli wyłącznie pomysł na realizację.
Odpowiedz
Tam wśród zainteresowanych pojawiają się na prawdę znane marki, chociaż to zależy od Twojej propozycji projektu, konkretnych liczb.
Wiele firm inwestuje w internet, są wśród nich również banki i inne, tak więc wyłożenie tych kilkudziesięciu tysięcy przy konkretnym projekcie to nie jest jakiś specjalny problem.
Odpowiedz
Poszło, był już odzew, ale bardziej z zapytaniem o szczegóły niż z propozycją inwestycji. Ogólnie powinno być ok, chociaż na razie trudno o jakiś konkrety. Widać, że bardziej chodzi o to, aby oferta była bardzo konkretna, nie byle jaka. Zobaczymy co z tego wyjdzie, kiedy przyjdziemy do konkretów.
Odpowiedz
Może poszukasz sam sponsorów, którzy wyłożą na Twój biznes pieniądze.
Odpowiedz
(27.05.2015, 21:10)john78 napisał(a):  Może poszukasz sam sponsorów, którzy wyłożą na Twój biznes pieniądze.

On nie ma pomysłu na biznes, a szuka sposobu jak "zarobić dużo i szybko, a się nie narobić" Wink
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Poszukaj jakiś ogłoszeń na pracę sezonową lub jakieś zlecenia w Twoim mieście, jeśli znasz się trochę na It to spróbuj szczęścia w serwisach dla freelancerów Smile
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
pytanie na które każdy chciałby znać odpowiedź Smile
http://www.centrum-jezykow.pl/uslugi/ - kształcenie językowe w najwyższej jakości
Odpowiedz
Trzeba pamiętać, ze z inwestorami nie jest wcale tak łatwo.
Odpowiedz
Można wyjechać za granicę np na zbiory wingron i przez kilka miesięcy zarobić jakiś dobry kapitał początkowy na mały biznes. Ale obawiam się, że bez ciężkiej pracy się nie obędzie Wink
Odpowiedz
albo ciężka praca, albo brudna praca, albo pożyczanie, albo inwestowanie Big Grin ja stawiam na ostatnią opcję, nie jest to łatwy kawałek chleba ale wystarczy odpowiednie nastawienie, praca i jest ok. Trafiłem kiedyś na Klub Inwestorów i tak się zaczeło Smile
Odpowiedz
Generalnie warto zastanowić się jakich rzeczy nie potrzebujemy w naszym domu i po prostu sprzedać, zawsze kilka stówek można takim sposobem zarobić, sprzedajemy na np: allegro, świstak, ebay, aukcjusz, aukcjefm, olx, lekkikoszyk itp.

Drugim sposobem który mi przyszedł na myśl są zlecenia przez internet typu https://www.freelancer.com
albo guru.com elance.com, zdalniej.pl, oferia.pl jak coś sobie przypomnę to jeszcze dodam.
Odpowiedz
Szybko? Tylko ukraść albo wygrać w lotto. Ja np. mam pomysł kupić sporo hrywien, bo kurs stoi cienko. Tylko trzeba czekać aż gospodarka ukraińska się odbije i będzie kasa.
Odpowiedz
Zlecenia przez internet to dobry pomysł, ale trzeba się na czymś znać, żeby to rozkręcić. A niestety mimo wielu osób niby znających się jest wiele osób nie znających się wcale i wykonujących pracę na odwal.
Odpowiedz
Nie ma sposobu na szybkie pieniądze tak na prawdę, chyba że ukraść, ale to nie popłaca Tongue Komek znasz może jakieś strony ze zleceniami przez internet?
Odpowiedz
Wystarczy tak na prawdę wpisać w googlach i coś się na pewno pojawi. Tam można szukać swojego szczęścia i sił w zleceniach przez internet.
Odpowiedz
Jak to mówią: pierwszy milion trzeba ukraść, więc do dzieła Big Grin a tak na prawdę to najlepiej będzie iść do pracy. Może to nie szybki pomysł, ale jednak jest.
Odpowiedz
Gdyby każdy ukradł milion to Polska już dawno przestała by istnieć Big Grin może warto się też zastanowić nad jakimś swoim biznesem?
Odpowiedz
Swój biznes w tym czasie to chyba jedyny dobry pomysł, ale trzeba wiedzieć, jak się do tego zabrać, żeby od razu nie zostać z niczym.
Odpowiedz
Dokładnie. Warto więc się cały czas szkolić w tym temacie. Nie wiecie czy są organizowane jakieś kursy doszkalające?
Odpowiedz
Szybko to można zbankrutować, a co do zdobywania pieniędzy to nigdy łatwo i szybko nie jest.
Odpowiedz
(09.12.2016, 11:21)manieczka napisał(a):  Szybko to można zbankrutować, a co do zdobywania pieniędzy to nigdy łatwo i szybko nie jest.

Są różne dotacje np, z urzędu pracy Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika benek
WątkiDataOdpowiedzi
Toluna. Ankiety Online26.08.2016, 09:219
Aplikacja do oszczędzania pieniędzy23.08.2016, 18:0710
Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie turystyczne.20.07.2016, 12:083
Eksport do CSV z polskimi znakami25.03.2016, 22:052
Jaki jest najlepszy program partnerski ?31.01.2016, 12:240

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom