• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Jak założyć darmowy sklep internetowy ?
Witajcie, mam pewien pomysł na sprzedaż w internecie i szukam sposobu jak za darmo założyć sklep internetowy żeby przetestować czy produkty będą się sprzedawać. Macie jakieś pomysły jak to zrobić za darmo?
Odpowiedz

Skorzystaj ze stron jak cupsell. pl albo innych takich. Nie pamiętam teraz innych witryn, wpisz sobie w google.
Odpowiedz
Samo założenie sklepu nie jest zbytnio trudne, ale o wielu rzeczach trzeba pamiętać. W tym biznesie mogą być pomocni specjaliści, którzy znają się na takich sprawach od prawnej strony, na przykład https://informaticalegis.com/uslugi/spra...nternecie/ . Czasami warto skorzystać z ich pomocy.
Odpowiedz
Darmowy sklep internetowy? Nie wiem czy jest coś takiego, nawet jak skorzystasz z darmowych softów do sklepów jak np prestashop to nie obejdzie sie bez płatnych wtyczek itp. plus do tego zakup motywu i ktoś to instalacji tego wszystkiego. Trzeba zainwestować. Ja działam w branzy z zabawkami sklep mam własnie na prestashop, poleciłabym ten soft dla osób które dopiero zaczynają biznes online. A przy okazji polecam artykuł prezent dla 4 latka - pomysły zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca, kazdy znajdzie tu gotowy pomysł lub inspirację. Polecam i pozdrawiam.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika benek
WątkiDataOdpowiedzi
Aplikacja do oszczędzania pieniędzy23.08.2016, 18:0710
Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie turystyczne.20.07.2016, 12:083
Eksport do CSV z polskimi znakami25.03.2016, 22:052
Jaki jest najlepszy program partnerski ?31.01.2016, 12:240
Jak aktywować kartę kodów jednorazowych na Pekao24.pl01.07.2015, 14:000