• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Ile za obsługę Adwords?
Witam, chciałbym się dowiedzieć ile Waszym zdaniem powinna kosztować miesięczna obsługa kampanii reklamowej adwords? Przyjmijmy, że budżet na kliknięcia za miesiąc to 1000 PLN. Chodziłoby nie tylko o ustawienie reklam, ale też o profesjonalną optymalizację. Z góry dziękuję za opinię.
Odpowiedz

Ciężko na to odpowiedzieć bo dla każdego klienta robi się indywidualną wycenę, która zależy od wielu czynników na przykład od "analizy konkurencji" Smile Firmy wycenę zazwyczaj robią za darmo więc wyślij zapytanie do kilku i porównaj oferty.
Odpowiedz
Co rozumiesz przez 'profesjonalną optymalizację'? Koszt zależy od wielu czynników. Można mieć 2 reklamy na 2 frazy, albo 20 reklam na 100 fraz. Ilość pracy niewspółmiernie różna.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
z tego co czytałem nie warto korzystać z dużych agencji reklamowych które się, wydoją Cię co do grosza a efekty będziesz miał marne, najlepiej zlecać tego typu działania małym firmom lub specjalistom tylko od Adwords z kilkuletnim doświadczeniem, będą oni potrafili z takim budżetem mieć efekty i dobrą konwersję, choć cała optymalizacja machiny w Adwords musi trochę potrwać.
Odpowiedz
Z tego co ja dowiadywałem się ostatnio, to agencje reklamowe biorą mnie mniej niż 10% od całego budżetu w to już wchodzi ustawienie reklam, optymalizacja oraz raporty
Odpowiedz
ok. 200 zł to była by rozsądna cena za prowadzenie takiej kampanii Smile oczywiście nie jest to reguła ponieważ jak napisała Marta to zależy od tematu i konkurencji

I Zenek ma rację. Lepiej poszukać mniejszych agencji które podejdą do tego bardziej indywidualnie.
Polecam rolety dla wszystkich z Krakowa:
http://www.roletydladomu.pl
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika rockefeler
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom