• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Gdzie wybrać kartę kredytową ?
Aktualnie, jeśli szukamy ciekawej opcji na oprocentowanie karty kredytowej, warto zastanowić się nad ofertą Boś Banku, oprocentowanie karty od 12,5% w tym banku jest naliczane, co według mnie daje bardzo rozsądny wynik do wykorzystania dla wszystkich zainteresowanych.
Odpowiedz

jak by ktoś szukał bo widzę że temat bardzo dawno aktualizowany to możecie spojrzeć na tą stronę i za darmo wybrać najlepsze możliwe rozwiązania. Ta porównywarka należy do tego forum

Banki.FinanseFakty.pl/kartykredytowe
Odpowiedz
Ja najczęściej korzystam z karty sygma banku. Oprocentowanie i okres bezodsetkowy porównywalny z rynkiem.Opłata roczna chyba 15 zł. Natomiast każda transakcja jest punktowana.Punkty możesz wymieniać na prezenty. Poza tym oferują dużo rabatów komputrnik,sfertis, euro agd.
Odpowiedz
Ja najczęściej korzystam z karty sygma bank.Oprocentowanie i okres bezodsetkowy porównywalny z tym,c jest na rynku. Opłata roczna kilkanaście złotych. Za to premiują każdą transakację punktami,które możesz wymienić na prezenty. A poza tym fajne rabaty - zdarzają się w komputroniku, sferisie etc.
Odpowiedz
Ja polecam Ci sygma bank punkty za każdą transakcję ,liczne rabaty i promocje oraz nagrody za otrzymane punkty. Naprawdę warto wybrać właśnie tę kartę.
Odpowiedz
ja też mam kartę sygma i staram się robić zakupy w sklepach gdzie mam dodatkowe rabaty, zawsze te kilka procent mniej, a punkty i tak się zbierają
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom