• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie turystyczne.
Witam 
Często podróżuje i chciałbym zapytać gdzie warto się ubezpieczyć w dzisiejszych czasach, chodzi mi o tanie ale dobre ubezpieczenie z różnymi pakietami, takie od wypadków, ubezpieczenie od chorób przewlekłych, zagubionego bagażu, kradzieży itp.
Polecicie coś z własnych doświadczeń?
Odpowiedz

Ja osobiście korzystam za Axa jak się gdzieś wybieram, tam jest taki pakiet multitravel za niewielkie pieniądze. Generalnie możesz sobie również wyrobić "Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
Odpowiedz
Nie polecę konkretnego ubezpieczyciela, bo za każdym razem przed wyjazdem wykupuję polisę turystyczną sugerując się tym co mi będzie na dany wyjazd potrzebne.
Korzystam z porównywarek między innymi takich jak Rankomat. Na tej stronie też od razu mogę kupić wybrane przeze mnie ubezpieczenie. Jest to wygodne i oszczędza wiele czasu.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o ubezpieczenie bagażu to dosyć ciekawą ofertę posiada firma http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komuni...ie-bagazu/ Wykupienie polisy ma jeden podstawowy cel, dzięki niej Twój bagaż będzie chroniony przed całkowitym zniszczeniem lub lekkim uszkodzeniem. Jest to ważne, zwłaszcza gdy na wakacje zdecydujesz się zabrać wartościowe przedmioty takie jak sprzęt filmowy czy sportowy lub inne cenne przedmioty. Decydując się na dodatkowe zabezpieczenie w postaci ubezpieczenia bagażu zyskujesz całkowitą ochronę i możesz spokojnie jechać na wymarzony urlop, nie martwiąc się o swoje bagaże.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika benek
WątkiDataOdpowiedzi
Toluna. Ankiety Online26.08.2016, 09:219
Aplikacja do oszczędzania pieniędzy23.08.2016, 18:0710
Eksport do CSV z polskimi znakami25.03.2016, 22:052
Jaki jest najlepszy program partnerski ?31.01.2016, 12:240
Jak aktywować kartę kodów jednorazowych na Pekao24.pl01.07.2015, 14:000

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom