• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Co sprawia Wam trudność w zarządzaniu finansami firmy?
Co sprawia Wam największą trudność, problem w zarządzaniu finansami w firmie? Z czym sobie nie radzicie? Jakie byłoby najlepsze rozwiązanie tych problemow?
Odpowiedz

Witam
Najlepszym rozwiązaniem moich problemów byłaby dłuższa dobaSmile
To tak żartem, ale czasami naprawdę nie mam na wszystko czasu. Większość moich znajomych prowadzących firmy ma podobnie.
Teraz na przykład chętnie wybrałabym się na Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, jego kolejna edycja będzie w najbliższych dniach w Poznaniu.
Nie wiem czy uda się mi tam wybrać, ale bardzo bym chciała bo tematyka zmian w prawie pracy to temat interesujący.
Odpowiedz
najtrudniej jest teraz o wartosciowych pracownikow
Odpowiedz
Jeżeli ktoś ma problem z finansami to może skorzystać z oferty jaką posiada firma https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/ Mi najbardziej podoba się to, że monevia udostępnia gotówkę zamrożoną w formie faktur z długimi terminami płatności, bez dodatkowych formalności i długoterminowych umów współpracy, ale dodatkowo monevia skraca rotację należności. To doskonałe narzędzie wspierające rozwój i konkurencyjność firmy, a także dbające o jej bezpieczeństwo finansowe. Kolejną zaletą jest też to, że monevia udostępnia nowoczesną i zupełnie darmową platformę, umożliwiającą całodobową obsługę należności on-line z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika andrzejkkk
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom