• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Aplikacja do oszczędzania pieniędzy
Cześć szukam apki dzięki której mógłbym w łatwy sposób zarządzać swoimi finansami, spisywać codziennie różne wydatki i zyski.
Chciałbym, żeby znajdowały się w niej różne wykresy tygodniowe i miesięczne itp. Polecicie coś, używacie jakąś aplikacje np na androida?
Odpowiedz

Ja mogę Ci polecić aplikacje o nazwie "Moje Finanse" w sklepie Google w apkach znajdziesz Smile
Odpowiedz
Dzięki fajna apka nawet przypomnienia ma żeby codziennie zapisywać wydatki i przychody, przetestuje Smile
Odpowiedz
Najlepsza i najprostsza aplikacja to MoneyZoom. Gdy zrobisz zakupy od razy wpisujesz kwotę, którą wydałeś i dopasowujesz ją do danej kategorii:
żywność, odzież, wyjścia do restauracji, wydatki na dom, wydatki na samochód, rachunki, kredyty czy ubezpieczenia.
Pod koniec miesiąca możesz przeanalizować na co najwięcej wydajesz, są tam kolorowe wykresy, które pokazują na co poszły pieniądze.
A co najlepsze możesz ustalić limit ile chcesz wydać i zobaczyć czy uda Ci się tego trzymać.
Odpowiedz
 Podziękowali: Maja
Dzięki przetestuje obie apki "Moje Finanse" oraz "MoneyZoom",  też fajna tylko ten desgin taki trochę nie w mój gust, szkoda że tak dawni nieaktualizowana.
Odpowiedz
Nieaktualizowana, bo nie ma po co aktualizować, ponieważ aplikacja jest cały czas bardzo dobra i zawiera wszystko co powinna.
Odpowiedz
Dokładnie, później po aktualizacji nie wiadomo co gdzie jest i trzeba szukać. Dlatego nie aktualizują bo jest to dobry program.
Odpowiedz
No tak, nie rozumiem po co aktualizować coś co jest dobre. Każdy wie jak to działa to nie wiem po co to zmieniać.
Odpowiedz
Ja osobiście używam apki Moje Finanse ? Aplikacje Android w Google Play, najtrudniej przystosować się do tego codziennego zapisywania, po tygodniu używania wchodzi się w rutynę, a po miesiącu widać na co najwięcej wydajemy pieniędzy.
Odpowiedz
Muszę zlukać aplikację, którą podałeś, potrzebuję czegoś takiego, a nie mogę nigdy nic dobrego znaleźć.
Odpowiedz
Ja mam aplikację Moje finanse, jest prosta, ma troche reklam, ale nieuciążliwych, ma podział na kategorie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika benek
WątkiDataOdpowiedzi
Toluna. Ankiety Online26.08.2016, 09:219
Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie turystyczne.20.07.2016, 12:083
Eksport do CSV z polskimi znakami25.03.2016, 22:052
Jaki jest najlepszy program partnerski ?31.01.2016, 12:240
Jak aktywować kartę kodów jednorazowych na Pekao24.pl01.07.2015, 14:000

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom