• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przestrzegam przed zarabianiem poprzez wystawiania komus aukcji
Witam znam osobiscie przypadek ze znajomy wysłal rzekomo jakies firmie sprzet rtv zarabiał na tym na miesiac ok 800 zł bo aukcji było naprawde sporo i przez jakis czas wszystko grało , po jakims czasie ludzie zaczeli sie skarzyc ze wplacili po 1000 i wiecej zł za sprzet a sprzetu jak nie było tak nie ma , na dzien dzisjeszy wyznaczony jest termin sprawy , znajomy załozył sprawe tej firmie ale moze byc ciezko bo jako dowód ma tylko rozmowy meil i gg ludzie sa w plecy na ok 23 000 nie wiadomo czy nie bedzie kumpel miał za to sprawy karnej bo wszystkie transakcje odbywały sie swiadomie na jego koncie , Dlatego radze sie zastanowic bo sa ludzie którzy kusza duzym zarobkiem w zamian za wystawienie aukcji!!!! Nie wchodzcie w to bez zadnej umowy !!!
Odpowiedz

Popieram kolegę. Jak ktoś proponuje nam sprzedawanie czegoś przez Twoje konto wiedz, że zostaniesz oszukany i będziesz miał problemy?
Nie korzystajcie z tego!
Odpowiedz
a no własnie , nie jest problemem chyba wystawiac kilku aukcji na allegro , a jesli juz ktos ma naprawde duzo tego i nie chce mu sie samemu badz nie ma czasu , niech poprstu da komus z rodziny zarobic albo znajomemu ,a nie szuka jeleni
Odpowiedz
Ja dwa razy tak sobie zarabiałem. Raz na wystawianiu książek a drugi raz wystawianie baz firm. Zyski ogromne za takie małe rzeczy jak dla mnie. Pracy mało. Nikt mnie nie oszukał. Nie zawsze trafia się na oszusta. Poza tym to ja brałem całą kasę i potem mu wypłacałem, tyle ile trzeba sobie zostawiałem także ten ktoś musiał mieć do mnie zaufanie i ja do niego a się nie znaliśmy.
Odpowiedz
Ja powiem to na swoim przykładzie. Parę razy wystawiłem bez umowy komuś aukcje, były to usługi internetowe. Miałem o tyle szczęście, że te osoby były uczciwe ALE raz trafiłem na oszusta który oszukał mnie na 200 zł z aukcji oraz 60 zł z opłat allegro. Dlatego umowa jest ważna i nie wchodźcie w tego typu rzeczy bez umowy.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kukiz87
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom