• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja na Facebook'u czy to się opłaca
Czy reklamujecie się na dość znanym portalu społecznościowym jakim jest faceboo?
Czy to jeszcze mam sens i jakie daje efekty?
Proszę doradźcie jak dobrze promować swoja firmę.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Jeśli zależy Ci na budowaniu marki/wizerunku to facebook jest ok. Natomiast jeśli chcesz szybko pozyskiwać realnych klientów to lepsza będzie reklama w google adwords. Dobrze zoptymalizowana kampania pozwala uzyskać dość dobrą konwersję. Ale to już inna bajka Smile
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
 Podziękowali: Ranger
Wiem że Google Adwords jest dobrym rozwiązaniem na początku potrzeba trochę pieniędzy aby przeprowadzić i zoptymalizować całą machinę sprzedażową, masa pracy i lepiej z tego co wiem różnego rodzaju agencje robią to za nas ale trzeba się liczyć że będą to ogromne koszty, lepiej samemu się douczyć i kontrolować postępy. Ja niestety przez swoją głupotę straciłem konto Adwords, zablokowali mi je kilka lat temu nie zrozumiałem kilku zasad i nieświadomie do tego doprowadziłem przez błahostkę w sumie, dostałem najpierw kilka ostrzeżeń na email którego zbyt często nie używałem a później już było za późno na reakcję. Spróbuje jeszcze w przyszłości spróbować do nich napisać może mi odblokują.

Google + jest coraz bardziej popularne facbook ludziom się już chyba przejadł, to co zauważyłem ostatnio to że im więcej kliknięć w reklamę na fb tym ceny za reklamę spadają, przynajmniej można u nich dobrze stargetować reklamę.
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
G+ chyba nie jest realną szansą na reklamę. Za mało realnych użytkowników go używa. Wiele firm, ale to już inna historia.

A facebook nie jest taki zły. Znam firmy które zyskiwały klientów w ten sposób. Jeśli masz ciekawe pomysły na publikację lub robisz coś co ludzie będą oglądać i się dzielić to może być całkiem fajna sprawa.
Proponują sprawdzić, to nic nie kosztuje poza czasem. Jeśli nawet się nie uda to zawsze się czegoś nauczysz Smile
www.kampanieseo.pl - skuteczna promocja Twojej firmy w internecie
Odpowiedz
Prowadzę reklamy na FB dla swojej strony internetowej, aczkolwiek mam o tyle wygodniejszą sytuację, że to strona typowo humorystyczna i ukierunkowana na zwierzolubów, więc rodzaj odbiorców jest dość szeroki. Jeśli firma ma wąską grupę odbiorców to reklama na fb tylko pomoże w promocji marki ale niekoniecznie przełoży się na sprzedaż produktu. Ludzie owszem, będą lajkować stronę, ale często są to przypadkowi ludzie, którzy w zainteresowaniach mają szeroko-podobne zainteresowania, choć niekoniecznie trafne. Polecam także kampanie AdWords. Google Plus przestało się już dawno rozwijać i niebawem będzie podział więc odradzam. Konto można założyć i nawet dobrze jest tam mieć ale niewiele się tam zdziała. Co do kampani fb można pisać do mnie - prowadziłam wiele kampanii i mam sporą wiedzę Smile
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
Jasne, że się opłaca. Dziś prawie każdy ma tam konto, więc masz dużą "bazę" potencjalnych klientów.
Odpowiedz
Moim zdaniem prowadzenie funpage to najlepszy pomysł na promocje firmy w dobie gdzie wszyscy korzystają z tego portalu społecznościowego. Warto też pozycjonować w wyszukiwarce na wybrane frazy, wtedy mamy szanse dotrzeć do osób poszukujących ofert Twoich usług Smile Ja korzystam z Taig.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Ranger
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom