• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy partnerskie
Hej Wink

Mam do was pytania dotyczące programów partnerskich, oto i one:

1) Czy warto rejestrować się w PP. Jak tak to jaki polecacie?
2) Zdarzyło wam się skorzystać z programu partnerskiego, zarobić minimum do wypłaty i nie otrzymać pieniędzy zarobionych?
3) Ile maksymalnie można zarobić na programach partnerskich?

To chyba na tyle Smile
Odpowiedz

Kiedyś próbowałem dorabiać na programie partnerskim Allegro.

Niestety nie udało mi się, allegro każdy zna i nie szło zbawić klientów.

Innych programów nie próbowałem, nie ma to jak Google Adsense +Cpm Profit.
Odpowiedz
Cytat:Program Partnerski - Polecaj produkty Alior Banku.
polecam.aliorbank.pl

Zarób nawet 1000 zł za polecenie !

Co wy na to?

Taka reklama widni w Google pod frazą program partnerski.
Odpowiedz
I właśnie na tym ludzie się gubią, 1000zł zwabi każdego.

Tylko jakie warunki są otrzymania tego 1000zł?

Pewnie trzeba zachęcić kogoś na kredyt na milion złotych HAHA Big Grin
Odpowiedz
Chcesz zarobic ? zrób fajny serwis , wy pozycjonuj go tak aby był w ok top 30 google i reklamy ad sense można fajnie zarobic , da sie życ z tego nawet bym powiedział
Odpowiedz
A co powiecie o programie partnerskim mBanku?
Odpowiedz
mBank jest niezły, bo to marka sama w sobie i młodzi chętnie biorą u nich konto zaraz po skończeniu 18-tki. Drugi dobry program z tej branży to Profi Credit - tutaj oferuje się pożyczki a 2% ich kwoty to prowizja partnera. Pożyczki też sprzedają się bardzo dobrze - firma regularnie publikuje info na ten temat. Moim zdaniem obydwa jak najbardziej warte uwagi.
Odpowiedz
moim zdaniem trudno na tym zarobić
Odpowiedz
Tak jak mówicie, chyba najlepszą opcją jest własna strona, na której wyświetlamy oferty programów partnerskich. Ale to chyba tez nie taki prosty sposób na zarobienie. Ciekaw jestem jaka faktycznie jest skuteczność takich produktów jak np. mBank lub Złote Myśli itd. ? Patrząc na swoim przykładzie to praktycznie nie pamiętam, abym skorzystał z takiej formy reklamy i skusił się na oferowany produkt. Na pewno musimy mieć sporą widownie naszej witryny, żeby ktoś skusił się na ofertę. Znaczenie ma chyba też branża w której działamy. 5% z 5000 zł a 5% z 50 zł to spora różnica. Pytanie którego klienta trudniej zdobyć ?
Odpowiedz
Na samym początku zarabiania dzięki programom partnerskim,należy szczególnie zwrócić uwagę na tematykę danego pp, musimy się czuć dobrze promując jakieś produkty,musimy posiadać wiedzę w danej niszy. Według mnie trudniej zdobyć tego klienta za 5000 choć skutki uczestniczenia w takich pp są bardziej czasochłonne i co tu dużo mówić trudne,lecz bardziej opłacalne.
Najlepszą metodą zarabiania jest udzielanie się na blogach tematycznych, forach,oraz na tworzeniu specjalnych stron niszowych/tematycznych (ministron) tylko pod jeden produkt,tak aby wycisnąć z takiej strony i targetu 100%.
Taki sposób zarabiania przez internet wiąże się wielką cierpliwością ,efekty można uzyskać dopiero po długim czasie,chyba że ktoś ma super metody zdobywania odpowiedniego ruchu na stronę. Warto próbować,zawsze zdobędziemy dodatkowe doświadczenie
Odpowiedz
PP to niepewny pieniądz na który trzeba też trochę czekać. Warto pomyśleć o Google Adsense, gdzie reklama dopasuje się do kontekstu strony i preferencji odwiedzającego ale jeśli już ktoś się
uprze na PP to polecam raczej linki tekstowe niż reklamy w formie banerów.
Odpowiedz
Co z tego, że reklama się dopasuje, jeżeli zarobisz grosze? Wolę już ten Profi Credit, gdzie nie dopasuję się do czytelnika, ale za każdego klienta dostaję dobre pieniądze. Jednak moim zdaniem mimo wszystko korzystnie jest postawić na najlepsze programy branżowe.
Odpowiedz
Programy partnerskie to ciężka dziedzina. Całość opiera się na sprzedaży. Dopiero gdy do nie dojdzie to mamy zysk. W obecnych czasach ludzie trochę racjonalniej podchodzą do wydatków. Więc chyba trudno na tym zarobić w krótkim okresie czasu.
Odpowiedz
Na programach da się zarobić ogromne pieniądze i jest to fakt ,trzeba tylko umiejętnie promować produkty i co tu dużo mówić bardzo czasochłonne ,efekty nawet dopiero po kilku miesiącach ,więc jeśli ktoś jest uparty musi uzbroić się w cierpliwość o sukcesie decyduje odpowiedni dobór programu partnerskiego,ja właśnie zacząłem działać w jednym i efekty są zdumiewające.Tak czy inaczej warto .
Odpowiedz
moim zdaniem ludzie już nie bardzo wierzą w sens takich programów.
Odpowiedz
Wierzą czy nie ale na pewno da się zarobić dobre pieniądze,ludzie myślą że jak się zapiszą do programu partnerskiego to od razu spadną im wielkie pieniądze,niestety tak nie jest trzeba poświęcić wiele czasu aby odnieść pierwsze efekty .
Odpowiedz
właśnie,a z reguły wszystkim marzą się duże pieniądze,przy małym wysiłku.
Odpowiedz
(26.10.2012, 21:13)adolf napisał(a):  Programy partnerskie to ciężka dziedzina. Całość opiera się na sprzedaży. Dopiero gdy do nie dojdzie to mamy zysk. W obecnych czasach ludzie trochę racjonalniej podchodzą do wydatków. Więc chyba trudno na tym zarobić w krótkim okresie czasu.

Muszę sprostować. W programach partnerskich zarabiamy nie tylko na sprzedaży, ale każdej płatnej czynności użytkownika, którą może być: wypełnienie formularza kontaktowego, subskrypcja newslettera, a nawet w przypadku rozliczeń w modelu CPC - kliknięcie w banner.

Reprezentuję program partnerski Money2Money należący do Money.pl, specjalizujemy się w produktach finansowych. To jest bardzo opłacalna branża, ale wymaga zaangażowania i umiejętności. Nie ma czegoś takiego jak "pasywny dochód". Sprzedaż w Internecie wymaga wiedzy.
Odpowiedz
(27.11.2012, 14:16)Lusia napisał(a):  właśnie,a z reguły wszystkim marzą się duże pieniądze,przy małym wysiłku.

Otóż to. Ludzie próbują dużo zarobić małym wysiłkiem a tak się nie da. Bo inni na to nie pozwolą, bo też chcą zarobić na nas. Programy partnerskie nie są złe ale zależy jakie i na jakich warunkach. I dobrze gdy taki program partnerski jest sprawdzony.
Odpowiedz
jak na moje oko to programy partnerskie spośród wszystkich dostępnych form zarabiania są chyba jednak w małym stopniu korzystne, wbrew pozorom to nie jest takie eldorado jak wszystkim mogłoby się wydawać
Odpowiedz
Na niektórych programach można zarobić. Ja zarabiam np. na programie . Prowizja od sprzedaży wynosi 20%. Moim zdaniem całkiem sporo.
Odpowiedz
Ja ostatnio trafilam na bardzo fajny PP ComperiaLead - Oferuje rozbudowany, ale intuicyjny i funkcjonalny panel z narzędziami, bardzo dobrą prowizję i pomoc dedykowanego konsultanta.
Odpowiedz
Czy są opłacalne? No to zależy jeszcze jakie programy. Ja traktuje pp jako dodatkowy dochód i nie nastawiam się na milionowy zysk z niego. Polecam zapoznanie się z programami partnerskimi z branży forex, bo pp z tej branży mają chyba najwyższe stawki w sieci. Ze swojego doświadczenia polecam pp brokera Easy-Forex. Ogólnie zarabiasz od każdego aktywnego klienta, którego skierowałeś do easy-forex (CPA do 250 dolarów), masz udział w jego przychodach w postaci bonusu za zysk z jego obrotu i wiele narzędzi marketingowych takich jak ebooki, raporty, tabele walut, banery czy przeliczniki walut do umieszczania na swojej stronie czy blogu. Osoby zainteresowane odsyłam na stronę: program partnerski easy-forex
Sygnatura/Regulamin
Odpowiedz
A jak według was sprawdzi się PP, w którym polecamy usługę zwrotu podatku z zagranicy? Klientela jest ogromna bo wiadomo jak wielu naszych rodaków wyjeżdża za chlebem... Co wy na to? Jestem ciekaw waszych opinii... Wink
Odpowiedz
Przy obecnej konkurencji i kilkudziesięciu tysiącach partnerów w każdym programie ciężko jest zarobić sensowne pieniądze.
Odpowiedz
To prawda... Chociaż to zależy co masz na myśli pisząc "sensowne pieniądze" - bo dla jeden osoby będzie to 200zł, a dla drugiej 1000zł. Jeśli chodzi o pp, to tak jak napisałam wczesniej - nie nastawiałabym się na utrzymanie z takich programów, ale można sobie niby "dorobić". Dlatego ważne jest, żeby pp były wypłacalne i ich stawki były kuszące. W programie partnerskim easy-forex, który ja polecałam masz 250 dolarów od jednego aktywnego klienta... To jest jakiś 800zł plus dochodzi Ci bonus z jego inwestycji. Czy to są sensowne pieniądze? Smile
Odpowiedz
Konkurencja jest po to aby z nią wygrywać i być lepszym od niej ;] Ja mam sporą konkurencję w swoim PP a zarabiam ;]
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makserwus
WątkiDataOdpowiedzi
Podpisy na forach05.01.2012, 21:097
Nowy polski bux30.12.2011, 19:003
Bannery29.12.2011, 21:485
Shoper23.12.2011, 16:512
Google Analytics, pomoc w zarobkowaniu na forum?23.12.2011, 16:117

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom