• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do wystawiania faktur ?
Możecie mi polecić jakiś dobry program dla małej firmy do wystawiania dokumentów sprzedaży z możliwością prowadzenia kartoteki sprzedaży i usług.
Odpowiedz

Od początku działalności korzystam z Mała Księgowość Rzeczpospolitej - koszt ok 50 zł na rok - niewielki, a ma wszystko co potrzeba.
Faktury, rozliczenia, magazyn, zamówienia, KPiR, rejestry VAT, obsługa kasy fiskalnej i niesamowicie szybki support.
Odpowiedz
Słyszeliście może o programie firmy Mega-Tech wygląda całkiem całkiem i cena również jest miarodajna.
Odpowiedz
Ja miałem styczność zarówno z programem Mega-Tech jak i firmą i mogę polecić. Zdecydowanie odradzam wszystkie rozwiązania online, bo z tym bywa równie.
Odpowiedz
ja działam na BizIn i polecam, prosty intuicyjny a nic mu nie brakuje. Dobrze się na nim działa
Odpowiedz
z mega tech to badziew pracowalam na tym chwile ale sie nie dało ookropnosc.
Odpowiedz
Mogę zarekomendować darmowy program Ifirma bardzo dobrze się spisuje.
Odpowiedz
Sam szukam czegoś takiego, więc byłbym wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
Myślę, że bizin będzie dobry. Masz wszystkie opcje jakie występują w płatnych wersjach, a bizin jest darmowy. Masz też opcję historię i analiz o której wspomniałeś
Odpowiedz
Ja korzystam z bizina. Nie ma z nim żadnych problemów, najlepszy jaki dotąd używałem.
Odpowiedz
My korzystamy z archiwum dokumentów i znacznie ułatwia to pracę naszego zespołu. Jeśli cię to interesuje to możesz poczytać o tym tutaj: http://www.pika.pl/attorney/archiwum-dokumentow/
Odpowiedz
Ale umieszczać swoje archiwa z danymi w internecie? Mało to się słyszy o przeciekach danych?
Ja z tego bym nie korzystał.
Odpowiedz
Jak zwykle jest dużo tego i trudno się na coś konkretnego zdecydować Myślę że bizin będzie dobry.Najlepiej samemu sprawdzić i się przekonać bo nie wszystko każdemu pasuje.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
W ile dochodzi przelew na paypal29.04.2014, 13:174
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Kantor internetowy Fritz Exchange05.03.2014, 23:056
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom