• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do rozliczania pit - jakich używacie
Interesuję mnie program do rozliczania pit w tym roku, znacie jakieś dobre rozwiązania i w mirę zrozumiałem, w zasadzie chciałem samodzielnie w tym roku wypełnić Pita i zrobić to online dla oszczędności czasu. Czego używacie?
Pozdrawiam
Odpowiedz

Ja rozliczałem się w tym roku za pomocą tego programu: mapapit.pl/ (PITy 2013) . Można go za darmo ściągnąć z tej strony.
Na początku wydawało mi się to bardzo trudne ale obejrzałem dostępny na stronie poradnik i nie okazało się to takie straszne.
Fajnie, że program jest przejrzysty i prosty w działaniu tak więc wiadomo jak prawidłowo wypełnić wszystkie rubryczki.
Odpowiedz
U nas pity 2014 rozliczane są przez program ze strony pit-format.pl. Ktoś już kiedyś wspomniał o nim na forum, więc pewnie znacie.
Odpowiedz
ja rozliczam przez e- deklaracje co roku tam jest program do pobrania, trzeba tylko podać dochód za zeszły rok i tyle . nawet zwrot szybciej dostaję
Odpowiedz
(31.01.2015, 14:27)ganio napisał(a):  ja rozliczam przez e- deklaracje co roku tam jest program do pobrania, trzeba tylko podać dochód za zeszły rok i tyle . nawet zwrot szybciej dostaję
Odpowiedz
Ja znalazłam bardzo dobry program - pitax.pl
Jest naprawdę dobry i prosty.
Odpowiedz
Ja wolę oddać to ręce mojej księgowej :-)
Odpowiedz
Ja rozliczam w internecie swój fundacjarosa.pl/program-pit/. Program 2016 roku pewnie będzie tym samym, które używałam w w 2015 Smile Zastanawiam się kto jeszcze stoi godzinami w kolejce żeby wysłać swoje rozliczenie? Przecież to już jest tak bardzo niepraktyczne i nie modne. A jednak mimo wszystko co roku trąbią w mediach o wielkich kolejkach na pocztach pod koniec kwietnia..
Wydawało mi się, że się rozwijamy, ale jednak cały czas jest tak samo ;P
Odpowiedz
Myślę, że mało kto stoi w kolejach i rozlicza się w urzędach. Teraz wszystko można zrobić przez internet bez wychodzenia z domu. Pobieramy program i gotowe.
Odpowiedz
No tak, ale wiecie jak to jest przez internet. Ja tam wole się przejść do biura żeby załatwili niż samemu kombinować.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2810
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom