• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do przeszukiwania sieci
Szukam programu do przeszukiwania sieci pod kątem wpisów na dany temat. Dokładnie chciałbym znaleźć strony, fora i blogi, na których mówi się o mojej firmie. Wiem, że w google da się tak wpisać ale chciałbym mieć listę w jednym pliku. Można zrobić to ręcznie ale dużo czasu na to zejdzie. Spotkał się ktoś z takim programem ?
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz

Również przydałby mi się taki kombajn do odnajdywania blogów. W zasadzie istnieją duże zbiory katalogów i blogów,oprócz tego |google, ale faktycznie chodzi z tym bardzo dużo czasu.Odnośnie kontroli nad opinią Twojej firmy oraz treści która jej dotyczy, proponuję wpisać w wyszukiwarce G Brand watch,powinieneś znaleźć szereg narzędzi.W zasadzie możesz również skorzystać z alertów google, które możesz ustawić na swoim koncie G.
Odpowiedz
W google mogę ustawić ale tylko dostanę informacje o linku do mojej strony. Chciałbym wyszukać wszystkie informacje jakie dotyczą mojej firmy, pisane przez różne osoby na forach itp.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
W serwisie http://copyact.com/ można w bezpłatnej wyszukiwarce przeszukać internet pod katem zdublowanych zdjęć i tekstów.
Tam również zupełnie innowacyjne narzędzia, które są sposobem na ochronę swoich treści.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wendaboj
WątkiDataOdpowiedzi
Suszarnia grzybów - dobry pomysł na biznes16.01.2013, 21:1917
Likwidacja monet 1 groszowych16.01.2013, 20:4912
Testy jako nabór, po co ?16.01.2013, 20:455
Kupowanie na ebay10.01.2013, 18:353
Jak napisać biznesplan ?10.01.2013, 18:3141

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom