• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program dla agencji kredytowej
Zajmuję się m.in. prowadzeniem punktu kredytowego.
Niby działalność jest mała, ale coraz trudniej jest mi sobie z nią radzić.
Czy znacie jakieś dobre programy, najlepiej darmowe, wspierające organizację takiej działalności?
Odpowiedz

Nie znam żadnego programu, który były dedykowany tej branży. Może coś ogólnego? Znasz taskbeat?
U nas w innej branży się sprawdza. 30 dni za friko. Licencja kosztuje 30 zł miesięcznie.
Odpowiedz
W zasadzie ja również nie znałem tego programu, sprawdzę czy jest dobry i jeśli mi się spodoba to również wyrażę moją opinię.
Odpowiedz
A jaka dokładnie to branża? Możesz mi napisać co wam dał ten program? Jakieś efekty zauważyliście, lepsze wyniki finansowe? Co się poprawiło?
Odpowiedz
Turystyka, czyli na podobnej zasadzie, bo przecież sprzedaż typowo agencyjna.
W programie wprowadzam co jest do zrobienia, więc o niczym nie zapominam. Nadaję ważność pracą, które są do wykonania, a później kontroluję wykonanie. Pracownicy widzą co jest najważniejsze, co trzeba zrobić już. Ja widzę ile czasu zajęło im wykonanie zlecenia i wychwytuję ewentualnych nierobów.
Odpowiedz
Mogłaś od razu napisać jakieś konkrety o samym programie. Zatem napisz proszę coś o nim więcej. Nazwa, zasady działania, koszty i jakie efekty pracy na nim, bo głównie to mnie interesuje.
Odpowiedz
Nie wiem co mam ci pisać - najlepiej po prostu przetestuj go sam. Przecież 30 dni można korzystać za darmo.
Funkcje które są najważniejsze z mojego punktu widzenia to przede wszystkim dodawanie ważności zadaniom, obserwowanie wykonania zleceń, kontrola budżetu. Sądzę, że podobne będą miały zastosowanie również w twoim przypadku...
Odpowiedz
Zapowiada się naprawdę dobrze. Program jest łatwy, nie mam problemów z jego obsługą. Podobają mi się funkcjononalności, szczególnie opcja nadawania ważności poszczególnym zleceniom. Wiele to ułatwia. Niby moja firma jest bardzo mała, ale mimo wszystko człowiek ma ten sposób lepszy nadzór nad działalnością.
Odpowiedz
Warto korzystać z takich programów, wszystko co da się zautomatyzować poprawiam nam komfort prowadzenia firmy, jak najbardziej fajny program.Każdy ma inne wymagania.
Odpowiedz
Dopiero się o tym fakcie przekonuję - program jest bardzo funkcjonalny, prosty, ale można wszystkie prace tak poukładać, że o wszystkim się pamięta, można podzielić prace pomiędzy pracowników. Na 99% licencję kupimy, zaraz kiedy zakończy się te 30 testowych dni. Uważam, że za te 30 złotych na spokojnie warto.
Odpowiedz
A tak konktretnie to co ci dał? Ja wiem co, ale ciekawi mnie czy faktycznie zauważyłeś wszystkie najważniejsze funkcjonalności. Więc jak?
Odpowiedz
Wiadomo, że wszystkich nie zauważyłem, a co mi dał? Porządek. Przejście ze stosu kartek i notatek na planowanie i zapisywanie wszystkiego w sieci robi sporą różnicę - zapewniam. Podejrzewam, że miałaś podobnie. Teraz żałuję, że wcześniej nie zabrałem się za te zmiany.
Odpowiedz
Wszystko zauważa się z czasem - wiadomo. Taskbeat zawsze wydawał mi się być prosty, a dopiero po długim okresie udało mi się zrozumieć szereg jego funkcjonalności - każda jest łatwa, ale wymaga zrozumienia co zrobić, aby zoptymalizować działalność. Dasz sobie radę.
Odpowiedz
Najważniejsze, że potrafię porównać przebieg procesów i wykonania poszczególnych prac, co wcale mi się tak łatwo nie udawało, ręcznie. Niby to tylko punkt kredytowy, niby małe zatrudnienie, a kontrolowanie każdego "ręcznie" jest mega trudnym zadaniem ;/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika palon
WątkiDataOdpowiedzi
Reklama 3D na wystawie?07.08.2014, 14:2013
Ochrona danych osobowych22.11.2013, 16:520
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:376
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:370
Dobra pożyczka17.08.2013, 13:0256

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom