• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profil firmy w social mediach
hej hej! Ciekawi mnie w jakich social mediach mają profile wasze firmy, czy tylko na fejbuku czy w te wszystkie instagramy, snapy i podobne też sie bawicie? A jesli tak to czy to coś daje? Widzicie jakies realne efekty?
Odpowiedz

Duzo chyba zalezy od branży bo są takie którym takie profile w SM zwyczajnie nie przydają sie. My mamy fb i instagrama ale na fb jestem zdecydowanie aktywniejsza, kilka razy w tygodniu cos dodaje a na insta od czasu do czasu, tam mam też mniej znajomych więc nie ma sensu tak często wrzucac.
Odpowiedz
Media społecznościowe to niezwykle wartościowa przestrzeń dla każdego przedsiębiorcy. Nawet gdy wydaje się, że naszej grupy docelowej nie ma na Facebooku, komunikat przekazany za pośrednictwem tego medium może dotrzeć do niej przez kogoś innego: rodzinę, znajomych, współpracowników. Zaletą obecności w portalach społecznościowych jest możliwość interakcji z klientami: prowadzenia dialogu, angażowania ich do pewnych aktywności, nagradzania, dopytywania o preferencje, szybkiego reagowania na kryzysy. Pełne wykorzystanie mediów społecznościowych dla konkretnych celów zależy od nas samych - atrakcyjny przekaz i umiejętność dotarcia do potencjalnych klientów mogą poprawić wizerunek marki, zwiększyć liczbę wejść na stronę, a w rezultacie doprowadzić do lepszej sprzedaży.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika betonik
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom