• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesjonalna reklama w internecie
Lightbulb 
Witam serdecznie,

Jestem certyfikowanym specjalistą Google AdWords, reprezentuje interesy klientów, prowadzę kampanie reklamowe, doradzam oraz pośredniczę między nimi a Google. Specjalizuje się w reklamowaniu firm, ich usług oraz e-commerce.

Moje kampanie reklamowe precyzyjnie docierają do wybranych grup odbiorców - minimalizując tym samym koszty jak i maksymalizując swoją skuteczność. 

Moja oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów i dystrybutorów i to bez względu na branżę i budżet reklamowy. Napisz do mnie ? razem możemy zdziałać więcej!

Podejmę współpracę i poprowadzę Państwa kampanie reklamowe:

- W wyszukiwarce Google,
- Graficzną, w serwisach  internetowych, 
- W aplikacjach mobilnych i kierowaną  na smartfony,
- E-commerce i Google Shopping,
- Reklamą wideo na YouTube.

Zadanie jakie przed sobą stawiam to osiąganie celów biznesowych klientów.

Zainteresowany? To porozmawiajmy o biznesie, zapraszam Cię do kontaktu już teraz - ProjektDzisiaj.pl
Odpowiedz

[quote pid='10045' dateline='1494773923']
Najpierw warto samemu zbadać zagadnienie i wtedy z wiedzą można iść ekspertów z branży.Zawsze łatwiej i się dogadac i kontrolowac. Warto poczytać o adwords, reklamach w wyszukiwarkach i ogólnie reklamie internetowej na https://ppcefekt.pl
[/quote]
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pawelwilk
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom