• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
produkcja brykietu na opał
zastanawiam się, czy jest duży popyt na brykiet na opał? bo mam dostęp do odpadow drzewnych w bardzo atrakcyjnej cenie i chętnie bym się tym zajął. No ale nie wiem jak z popytem i gdzie mogę dostać profesjonalne maszyny-brykieciarki
Odpowiedz

spróbuj zobaczyć jakieś używane np na detapolska.eu może coś znajdziesz fajnego
Odpowiedz
zobacz na mt recykling jak dobrze pamiętam to mieli takie maszyny
Odpowiedz
Myślę, że to może być dobry pomysł na dochodowy biznes.
Odpowiedz
Też nad tym się kiedyś zastanawiałem, jest w tym potencjał i kto wie czy kiedyś do tego nie powrócę.
Odpowiedz
Jest opał ekologiczny, więc będzie się nim interesować coraz więcej osób, wydaje mi się, że pomysł jest dobryWink
Odpowiedz
Z czego ma byc ten brykiet? Słoma czy tez trociny, wierzba energetyczna?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika bask
WątkiDataOdpowiedzi
długi16.03.2015, 12:576
zakładanie firmy- pomoc09.03.2015, 11:158
allegro ułatwienia10.02.2015, 10:459
reklama warsztatu10.02.2015, 08:4811
księgowa czy biuro rachunkowe17.12.2014, 13:540

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom