• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zarządzaniem relacjami i organizacja pracy
#1
Witajcie. Pisze do was z pytaniem czy znacie jakieś skuteczne metody nie pochłaniające za dużo czasu, a pozwalające na sprawne zarządzanie naszymi pracownikami, organizacje pracy itp.
Od niedawna w moim przedsiębiorstwie trapi mnie właśnie związany z tym problem? Jak ogarnąć bałagan w firmie? Co poprawi działanie firmy? Usprawni jej komunikację? Zarządzanie czasem i projektami? Macie jakieś pomysły?
Odpowiedz

#2
Jakieś może aplikacje i programy tego typu usprawniającego.

Próbowałeś/aś jakieś ?
Odpowiedz
#3
Sam korzystam z aplikacji "taskbeat" Jest to naprawdę ciekawy program pozwalający usprawnić organizację pracy. Aplikacja pozwala na kontrolowanie realizacji zleceń i budżetów oraz postępów w realizacji konkretnych zadań, dzięki czemu ułatwia małym i średnim zespołom na zorganizowaną pracę i wspomaga lepszą efektywność

Jak na swoją funkcjonalność uważam, że jest dosyć tania i warta nabycia. Wcześniej warto jednak skorzystać z 30dniowego darmowego okresu próbnego, by zapoznać sie z nią i stwierdzić czy jest to rzeczywiście to czego potrzebujemy
Odpowiedz
#4
Osobiście polecam skorzystać ze szkoleń typu lean, które pokazują jak w sposób efektywny można zarządzać czasem, w efekcie czego również zwiększyć wydajność w firmie.
Odpowiedz
#5
Myślę, że szkolenie to dobry pomysł. Zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników. Praca nad ludzkimi relacjami, komunikacją i działaniami pracowników jest niezwykle trudna. Warto to powierzyć specjalistom. Mam wrażenie, że ten problem dotyczy wielu firm i szkoda, że pracodawcy nie podchodzą do tego tematu tak poważnie i nie szukają rozwiązań problemu. Na dłuższą metę może to wpłynąć pozytywnie na rozwój firmy. Powodzenia!
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
#6
Planowanie i prowadzenie działalności gospodarczej jest ciężkie pod względem zorganizowania myśle ,że skorzystanie z różnego rodzaju szkoleń to dobre rozwiązanie .
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika raulq7
WątkiDataOdpowiedzi
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom