• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca na słuchawce.
Czy ktoś zna odpowiednie firmy, miejsca, osoby pracujące w tej branzy ? Czy da się odpowiednio zarobić na tej tematyce ? Według mnie, wydaje mi się iż taka praca, czyli prowadzenie rozmów wiąże się z wielką niewiadomą. Dzis trudno kogoś naciagać na odpowiednie produkty a jak wiadomo, takowe osoby żyją jak najbardziej z odpowiednich prowizji, które są do wykorzystania w tym wypadku.
Odpowiedz

To jest naprawdę niewdzięczna robota... Dorabiałem w ten sposób na studiach i najczęściej jest tak że jest śmieszna stawka godzinowa np. 4 zł a więcej możesz zarobić jeśłi cos komuś sprzedasz co się naprawdę baaaaardzo rzadko zdarza. Poza tym często ludzie Cię zwyzywają i można się naprawdę namęczyć psychicznie. W sumie nie znam nikogo kto by wytrzymał w tej pracy dłużej niż dwa, trzy tygodnie.
Odpowiedz
Dajcie spokój z callcenter. Idzie szału dostać a sygnał połączenia to mi się po nocach snił. Nuda i czas się dłuży na maksa. A i firma (nie wiem jak inne) w której pracowałem ociągała się z pitami. Do mnie i do kilku innych osób nie przyszedł PIT 11 na czas i trzeba było się upominać. Lipa.
Odpowiedz
Ja często współczuje tym ludziom, którzy do mnie dzwonią. Ciekawe jak to jest słyszeć 100 razy dziennie odpowiedź odmowną Smile A na poważnie, to chyba ta forma powoli odchodzi w przeszłość. Ludzie są już wyczuleni na takie telefony.
Odpowiedz
Znajoma pracowała, nikt za długo nie wytrzymuje w tej robocie. Zarobki marne, atmosfera kiepska. Cały dzień wisisz na telefonie i powtarzasz wyuczoną regułkę.
Odpowiedz
Gorszej pracy nie ma Big Grin to takie upokorzenie że nie wiesz. Ja gardzę takimi i tak im docinam jak dzwonią że nie wiedzą co mówić, śmieje z nich, szydzę Big Grin nie szukaj pracy jako taki ktoś Smile
Odpowiedz
Najgłupsza praca chyba. Nie szanuje pracy tych ludzi i od razu się rozłączam bo są natrętni, robią wszystko na siłę, są mili do czasu gdy jesteśmy lub chociaż udajemy zainteresowanie ich usługą bądź produktem.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom