• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca dla studenta
Jaką pracę polecalibyście studentom ? Może sam studiujesz, pracując ? Co do dziennych studiów mózna wybrać aby pracować ? Oczywście w grę jak najbardziej wchodzi praca zdalna, która w połączeniui z wieloma umiejętnościami potrafi przynieść bardzo dobry zysk i dla wielu jak najbardziej radosny zysk, bowiem hobby + praca to zawsze coś wspaniałego.
Odpowiedz

Dla studenta nie wiem Smile ale może kasjer? Najczęściej studenci idą na kasę żeby dorobić albo roznoszą ulotki, gazety.
Odpowiedz
Wysyłajcie CV do Polisafe z Katowic. Poszukują tam teraz specjalistów ds. sprzedaży polis inwestycyjnych. Dla osób które się przyłożą mogą spokojnie zarobić 5 tys zł. Gdyby ktoś z was był zainteresowany to http://www.polisafe.pl można znaleźć adres email na który należy wysłać CV.
Odpowiedz
Ja będąc studentem zaczynałem na budowie. Praca może nie najlepsza ale ma kilka plusów. Dużo się nauczysz co później możesz wykorzystać przy budowie swojego domu czy remoncie mieszkania. Najczęściej w takich pracach łatwo się dogadać z szefem, że np. dzisiaj wyjdę szybciej a jutro popracuję dłużej. Można naginać czas pracy Smile
dom za 200 tysięcy? - zapraszam na mój blog poświęcony budowie
Odpowiedz
student może wiele - czasami nawet więcej niż osoba nie posiadająca tego statutu. druga sprawa, że każdy sobie jednak zdaje sprawę jakiego rodzaju jest ta praca. ja od siebie mogę jeszcze zaproponować różne platformy do zarabiania w necie. rozwiązywanie zadań, klikanie w reklamy, nabijanie lajków, wypełnianie ankiet. zawsze jakiś grosz a studenci i tak całe dnie spędzają na komputerze.
Odpowiedz
Ja na studiach dorabiałam, pracując na promocjach w hipermarketach. W wakacje i na ostatnim roku, gdy było już luźniej z zajęciami, opiekowałam się dziećmi Big Grin Moja koleżanka z kolei - studiując pedagogikę - poszła do urzędu miasta, tam jest taka tablica ogłoszeń z ofertami pracy dla pedagogów, niestety nie łapała się, bo jeszcze miała nieukończone studia, ale w ten sposób przez przypadek znalazła pracę w firmie organizującej przedstawienia w przedszkolach Big Grin Robiła za clowna ;-) Kolega z kolei pracował w wydawnictwie, gdzie podawał książki na taśmę produkcyjną i maszyna wklejała do nich okładki. Możliwości jest wiele, wszystko zależy od tego, w czym student czuje się dobrze, i czy ma więcej czasu w ciągu tygodnia, czy raczej w weekendy Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496