• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca dla każdego od zaraz. Dobre zarobki
Zacznij zarabiać konkretne pieniądze, w firmie która bardzo szybko rozwija się w Polsce. Nie przegap tej okazji. Możliwość zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Można od czasu do czasu jechać na szkolenia lub do klienta, ale nie trzeba bo większość rzeczy można załatwić przez Internet. Pracę można traktować jako dodatkową lub na stałe ? to zależy od Ciebie i twojego zaangażowania. Firma którą reprezentuje oferuje naprawdę bardzo dobre zarobki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jestem dostępny na skypie: szogunz. Można też wysłać mi swój Nick do skypa a ja zadzwonię do ciebie i przedstawię ci dokładnie ofertę współpracy z firmą, oraz korzyści jakie oferuje firma. Swój Nick do skypa możesz wysłać mi na PW lub pawelz247@gmail.com Za pomocą skypa robię prezentacje multimedialną, aby ułatwić tobie odczyt ważnych informacji dotyczących firmy i tego biznesu. Jeśli to co ci przedstawię zainteresuje cię wtedy możemy się spotkać i dogadać.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pawelz88
WątkiDataOdpowiedzi