• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczki pozabankowe - skąd brać
Witajcie interesuje mnie skromna pożyczka pozabankowa, gdzie najlepiej szukac żeby było bezpiecznie ?
Odpowiedz

Ale chcesz koniecznie w banku czy firmach poza bankowych? Masz stałe dochody?
Odpowiedz
Najlepiej w tych, ktore oferuja pierqwsza pozyczke za darmo np. Vivus czy Ok Money.
Odpowiedz
Poszukaj sobie w google rankingów takich pożyczek. Stronki czasem są wątpliwej jakości, ale zawierają zestawienie niemal wszystkich firm zajmujących się udzielaniem takich pożyczek. Jest wiele takich, które dają pierwszą pożyczkę za darmo (Vivus, Filarum, Soho). Warunek jest taki, że jesteś nowych klientem. Firm jest tyle, że na pewno znajdziesz taką, w której jeszcze nie pożyczałeś Wink
Odpowiedz
(12.07.2013, 18:48)Adamo napisał(a):  Witajcie interesuje mnie skromna pożyczka pozabankowa, gdzie najlepiej szukac żeby było bezpiecznie ?

ostrzegam tylko przed sms kredytami wieloratalnymi, jak ostatnio sprawdzałem wysokość odsetek to byłem w szoku!
np smskredyt.pl bierzesz 3 tyś na 24 lat, a oddajesz łącznie 8 tys.
5 tysięcy odsetek! Kogo na to stać.

Polecam też sprawdzić czy firma nie liczy sobie dodatkowo za np napisanie sms z ponagleniem pożyczki, czy wysłaniem emaila lub listu
Odpowiedz
Na 24 lata? Troszkę dużo chociaż rzeczywiście niektóre firmy to sobie liczą takie pieniądze, że włos się na głowie jeży, ale też po to są fora kredytowe gdzie można poznać opinie o chwilówkach konkretnych firm - (Regulamin) przykładowe. Prawda jest taka, że ludzie bardzo często świadomie biorą takie pożyczki bo mówią jakoś to będzie, a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Tak czy inaczej moim zdaniem lepiej wziąć taką pożyczkę dzień później, ale poszukać najlepszej na rynku, a czasami naprawdę chwilówki nie są dużo droższe od kredytów w bankach.
Odpowiedz
Ja polecam sprawdzić wszelakie dane firmy w której chcesz wziąć pożyczkę, trzeba myśleć trzeźwo. Sam ostatnio wziąłem pożyczkę pozabankową, była mi bardzo potrzebna, to był drugi raz kiedy wziąłem pożyczkę pozabankową i poszło bez problemów. Oczywiście najpierw sprawdziłem wszystkie dane firmy.
Zresztą znalazłem firmę w której wystarczy zostawić dane kontaktowe a Oni sami się do Ciebie kontaktują, więc o tyle wygodniej. Ale i tak czy siak zachowywałem dystans. Pożyczka była na małą kwotę więc byłem gotów zaryzykować. Ale z drugiej strony wyszedłem na tym lepiej niż w banku, o dziwo Smile
Jak chcesz namiary to zostawię Ci link, firma o ile dobrze pamiętam jest z Lublina i jeśli chodzi o kredyty to nawet atrakcyjna oferta, nie wiem jak z innymi usługami.
Ok, przepraszam administrację, linków już nie zostawię, najwyżej tylko nazwę firmy: Kredyt-Zaufania
Odpowiedz
Ja bym odradzał korzystania z takich firm. Bank, to bank i przynajmniej masz pewność, że Cię nie oszukają.
Odpowiedz
Z tego co się orientuje to najbezpieczniej jeśli chodzi o pożyczki to vivus, choć to chyba już lepiej od rodziny pożyczyć.
tutaj masz bankowe http://banki.finansefakty.pl/pozyczkihipoteczne/ i pozabankowe http://banki.finansefakty.pl/pozyczkipozabankowe/ . Ogólnie odradzam branie pożyczek, chyba że to jest ostateczna ostateczność i mamy pewność, że będziemy wstanie spłacić wszystko w terminie.
Odpowiedz
A najrozsądniej jest dokładnie czytać zapisy umowy, szczególnie te o karnych odsetkach. Nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale można poprosić o wzór umowy i skonsultować ją z inną osobą.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Zgadzam się. Jak już to lepiej wziąć kredyt w banku, ale jeżeli chodzi o te wszystkie firmy pożyczkowe, to im kompletnie nie ufam.
Odpowiedz
Jeżeli już ktoś zmuszony jest brać taką pożyczkę to rekomendował bym tylko Vivus , pierwsza pożyczka jest za darmo w sensie nie jest oprocentowana, ile pożyczamy tyle samo oddajemy.
Odpowiedz
Pożyczki warto brać tylko na krótki okres czasu i jak mamy pewność, że będziemy w stanie spłacać raty w wyznaczonych terminach, inaczej możemy popaść w jeszcze większe długi, bo karne odsetki są naprawdę wysokie. Szukając pożyczki pozabankowej, najlepiej korzystać z pomocy porównywarek pożyczek typu spam tam znajdziecie porównania pożyczek online, a także produktów bankowych, także warto rzucić okiem.
Odpowiedz
Ja swego czasu brałem w Providencie, ale było to w czasach kiedy nie było praktycznie żadnych konkurencyjnych firm, jedynie Provident miał u siebie pożyczkę pozabankową a do tego domową. Dzisiaj takich propozycji pożyczek jest jednak znacznie więcej i jest w czym wybierać. Są one również tańsze niż te które były oferowane alternatywnie pozabankowo, tym bardziej że teraz możemy sobie obliczyć dokładną wysokość raty, wchodząc na stronę konkretnej firmy pożyczkowej.
Odpowiedz
Oj sporo tego ogólnie jest. Najlepiej jednak porównać sobie oferty poszczególnych firm i dopiero wtedy się zdecydować. Oprocentowanie w takich firmach jest od kilkudziesięciu procent rocznie do....kilku tysięcy procent ! I nie  żąrtuje.
W sieci jest jedno forum, na którym ludzie opisują swoje wrażenia po wzięciu kredytu w jednej z tych firm. Albo ostrzegają przed nierzetelnymi firmami. 
Pewną opcją jest skorzystanie z oferty darmowej pozyczki. Niektóre firmy dają taką opcję.
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/
Odpowiedz
Obecnie bardzo dużo firm pozabankowych oferuje pierwsze pożyczki za darmo, także opłaca się je wziąć bardziej, niż kredyt. Oczywiście w tym wypadku trzeba liczyć się z tym, że jest to chwilówka krótkoterminowa. Najlepiej przed podjęciem takiej decyzji skorzystać z porównywarki typu chwilówki na lowcachwilowek na tej stronie znajdziecie również opinie o poszczególnych firmach pożyczkowych.
Odpowiedz
Moim zdaniem wszystko zależy od firmy, z jakiej pożyczamy pieniądze. Znam np. MoneyMan i niby typowa chwilówka, a wiele osób sobie ją chwali. Nawet w rankingach wygrywają. Myślę, że nie trzeba od razu kierować się do banku przy mniejszych kwotach.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Adamo
WątkiDataOdpowiedzi
Gdzie teraz oszczędzać?11.12.2013, 12:0910
Ile kosztuje budowa domu?11.12.2013, 12:055
ile może dorobić emeryt04.11.2013, 20:131
Jak zbadać konkurencje i swój pomysł na biznes15.10.2013, 19:405
Pomysł na biznes - myjnia parowa08.10.2013, 22:2916

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom