• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozyczka Filemon?
Witam.Czy ktoś korzystal może z oferty Pozyczka Filemon?
Czy ich oferty sa wiarygodne?
Poszukuje na już 2500 zl i zalezy mi na czasie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

(14.02.2014, 13:22)Michal napisał(a):  Witam.Czy ktoś korzystal może z oferty Pozyczka Filemon?
Czy ich oferty sa wiarygodne?
Poszukuje na już 2500 zl i zalezy mi na czasie.
Pozdrawiam.

Ja korzystałem z mini-credit i polecam. Jasne warunki, nie ma problemów. Można nawet wydłużyć czas spłaty.
Odpowiedz
Nie ma takiej pożyczki jak Filemon - to tylko strona z ofertami innych firm (pośrednik).
szybka chwilówka na co tylko chcesz
Odpowiedz
Filemon, Bocian i mnóstwo innych wynalazków...
Nie należy korzystać z nowych niesprawdzonych ofert, gdyż można wpaść w spore kłopoty. Jest przecież tyle firm (znanych i uznanych) reklamujących się w telewizji. Dlaczego nie skorzystać z takiej pewnej oferty tylko szukać na siłę "cudaków"?
Portal Finansowy Kredytpolska.net
Odpowiedz
(10.10.2014, 10:23)kredytpolska napisał(a):  Filemon, Bocian i mnóstwo innych wynalazków...
Nie należy korzystać z nowych niesprawdzonych ofert, gdyż można wpaść w spore kłopoty. Jest przecież tyle firm (znanych i uznanych) reklamujących się w telewizji. Dlaczego nie skorzystać z takiej pewnej oferty tylko szukać na siłę "cudaków"?

Bocian to akurat jest sprawdzona firma, która działa od dłuższego czasu na rynku.
szybka chwilówka na co tylko chcesz
Odpowiedz
Ja tak właśnie szukam informacji o tych pożyczkach. Zastanawiam się jeszcze nad MoneyMan. Co myślicie? Moi znajomi mi polecali. Jest sens u nich brać?
Odpowiedz
Porównaj sobie ofertę z innymi firmami. Weź pod uwagę:
oprocentownaie
prowizje
inne dodatkowe opłaty, których w firmach prywatnych może byc jednak dośc sporo......

W sieci są porównania pożyczek i wiele artykułów o tym gdzie mają najlepsze oferty. http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Michal
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom