• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozew zbiorowy przeciwko nieuczciwym ubezpieczycielom
Piszę na tym forum żeby przestrzec innych, którzy tak jak ja zostali oszukani przez firmy zajmujące się sprzedażą ubezpieczeń. Mi wciśnięto program inwestycyjny, który okazało się, że ściąga ze mnie każdego roku pieniądze, bo w przeciwnym razie nic nie dostanę! Czuję się oszukany! Z tego co wiem, to pojedynczy pozew nic nie wskóra, ale w kupie siła! Zachęcam wszystkich oszukanych do wspólnego składania wniosków na stronie oddajciemojepieniadze.pl. Jak zbierzemy ich wiele, to mamy spore szanse odebrać nasze pieniądze!
Odpowiedz

A czy to nie jest czasem zwykła sprzedaż leadów z Twojej strony ?
Odpowiedz
Mój znajomy płacił ubezpieczenie domu 15 lat a kiedy w tym roku piorun strzelił i zrobił zniszczenia, to oznajmili, że nie wypłacą.

Ogólnie mam niechęc do form ubezpieczeniowych... ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Odpowiedz
(23.10.2012, 09:47)Edgar napisał(a):  A czy to nie jest czasem zwykła sprzedaż leadów z Twojej strony ?

Co to jest ten lead?
Mi chodzi o to żeby ludzie wiedzieli, żeby razem składać pozwy, bo podobno w przypadku pozwów zbiorowych są dużo większe szanse w sądzie niż jakby każdy miał na własną rękę działać. A jednak zależy mi na odzyskaniu moich pieniędzy...
Odpowiedz
wszystkie te firmy typu nordea, arum, efg maja podobna polityke - zabieraja klientow na 2 dniowe wyjazdy szkoleniowe, na ktorych mydla ludziom oczy i zachecaja do zalozenia funduszy, zakladajac taki fundusz jestesmy zwiazani z firma na 5 lub 10 lat i pieniadze zobaczyny dopiero po uplywie tego okresu - wyplacajac wczesniej stracimy wieksza czesc gotowki (albo i cala). sa to oszusci, ktorzy zarabiaja ogromne pieniadze na prowizjach. przykladem moze byc pan Bogdan M z Nordea, ktory przeciąga wnioski dla osób nie posiadających KNF przez własne konto.
Odpowiedz
(24.10.2012, 20:18)serenity napisał(a):  wszystkie te firmy typu nordea, arum, efg maja podobna polityke - zabieraja klientow na 2 dniowe wyjazdy szkoleniowe, na ktorych mydla ludziom oczy i zachecaja do zalozenia funduszy, zakladajac taki fundusz jestesmy zwiazani z firma na 5 lub 10 lat i pieniadze zobaczyny dopiero po uplywie tego okresu - wyplacajac wczesniej stracimy wieksza czesc gotowki (albo i cala). sa to oszusci, ktorzy zarabiaja ogromne pieniadze na prowizjach. przykladem moze byc pan Bogdan M z Nordea, ktory przeciąga wnioski dla osób nie posiadających KNF przez własne konto.

a najlepsze jest to, że często ci z tych firm, arum, oneinvest czy nordea niewiele znają się na finansach, np Krzysztof z Oneinvest ma lombard w Koninie. Masę ludzi już na tych szkoleniach oszukali, namówili na te 5-10 letnie inwestycje, które miały 100% zysku przynieść. Tyle to chyba tym pośrednikom z naszych składek. a my niewiele obaczymy, szczególnie po rozwiązaniu umowy.
radze się dobrze zastanowić i nie wierzyć na słowo pośrednikowi, bo albo oszukują albo mydlą oczy.
Odpowiedz
Każdy bierze odpowiedzialność za swoje decyzje,wiec warto się wcześniej trochę rozeznać , i czytać to co się podpisuje ,zapewne takie informacje były zawarte w umowie ,więc trochę nie rozumiem tego rozgoryczenia,nie jestem specjalistą od prawa ,ale każdy może w ten sposób oczerniać różne instytucje i wygląda mi to na zagranie konkurencji w tym przypadku,jeśli zarzuca się komuś coś ,piszemy w tym wypadku z imienia i nazwiska ,takie jet moje zdanie .
Odpowiedz
pozwy zbiorowe mają generalnie same plusy bo pozwalają zmiejszać koszty pozwu i prowadzenia sprawy sądowej bo rozkładają się na wielu pozywających. No i każdy dobry adwokat chętnie taką sprawą się zajmie.
Odpowiedz
Trzeba więcej takich akcji. Te firmy, takie jak - ubezpieczyciele Nordea, Generali, Compensa
i pośrednicy : Arum, Oneinvest, EGF muszą w końcu przestać oszukiwać ludzi. Może właśnie pozwy zbiorowe coś dadzą. A jak nie, to sądzić tych którzy odpowiadają za korupcję i inne matactwa.
Odpowiedz
Pozew zbiorowy to jedno z możliwych rozwiązań. Ale pomoc w uzyskaniu odszkodowania można uzyskać także u specjalistów. Np. tutaj można umówić się na bezpłatną konsultację: mk-finanse.pl. Polecam!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika treku
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom