• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Jak wyłączyć wypłaty ze wszystkich bankomatów w mBanku? (ATM)
Witam chciałbym zrezygnować z usługi wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5 zł miesięcznie w mBanku, po prostu nie jest mi to teraz potrzebne. Ale nie widzę takiej opcji w serwisie transakcyjnym .
Proszę o jakąś podpowiedź.
Odpowiedz

Kiedyś można było dezaktywować w serwisie transakcyjnym, we wniosku, na chwilę obecną jest tylko jedna możliwość kontakt telefoniczny z operatorem mLinii .
Co najciekawsze jeśli wybierzemy się do punktu mbanku, również poinstruują nas aby zadzwonić na mlinię Smile. Dzwonimy kilka minut i po sprawie .
Odpowiedz
Ja wam opowiem pewną krótką historię, chwalę sobie mBank korzystam z niego już kilka lat i cenię jego usługi.
Podłączając się pod temat chciałbym zaznaczyć, że mBank wprowadził opłatę za korzystanie z karty, ale tylko wyłącznie jeśli nie przeprowadzimy przykładowo transakcji naszą kartą na kwotę 100 zł miesięcznie, oczywiście z karty możemy zawsze zrezygnować, myślę również że wykonanie płatności na takie kwoty nie jest trudne, przykładowo ja płacę zawsze w sklepie.

Zaciekawiło mnie ostatnio pewne konto. Postanowiłem wypróbować pewną zasadę założyłem całkowicie darmowe konto na sprawdzonej już stronie www.banki.finansefakty.pl/t-mobilebankowe czyli właśnie to konto T-Mobile.
Skorzystałem z opcji zakładania konta bez wychodzenia z domu i użyłem opcji umowa (potwierdzenie przelewem) na dowolną kwotę czyli np 1 grosz (przelew do nowego konta zrobiłem z mBanku), dzięki czemu nie musiałem czekać na umowę i kuriera, zaoszczędziłem dzięki temu czas przy otwieraniu nowego konta.

I teraz najfajniejsze z tego względu że mBank bardzo dba o swoich klientów, dostałem szybko telefon od mbanku od miłej Pani, która zniosła opłatę karty na 12 miesięcy, dostałem nową kartę PayPass, a dodatkowo dostałem również darmową naklejkę zbliżeniową, można ją nakleić na telefon i płacić zbliżeniową bez konieczności noszenia przy sobie portfela.

Odnośnie płatności i usługi "wypłata ze wszystkich bankomatów za darmo, również dostałem taką opcję za darmo Smile nie muszę nic płacić.

W tym momencie mam dwa całkowicie darmowe konta Smile W syncu przychodzi nam jeszcze całkowicie darmowa karta którą możemy płacić przez internet, korzystałem już z niej i płaciłem szybko za zakupy przez internet, mogę polecić ta formę.

Sprawdzicie sami, zapewniam że będziecie mieli tak samoSmile
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
Dodam jeszcze od siebie że mLinia to internetowe centrum obsługi klienta,oraz system w którym możemy przeprowadzić każdą operacje w trybie automatycznym.Mlinia czynne 24 godziny na dobę,cały tydzień łącznie sobota i niedziela.

Kontakt możemy uzyskać za pomocą następujących numerów:

- 42 6300 800 - numer ten dostępny jest z dowolnego miejsca na świecie z numerem kierunkowym Polski: +48 42 6300 800
- 801 300 800 - numer dostępny dla telefonów stacjonarnych w całej Polsce, opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy TP S.A.
- 783 300 800 - numer dostępowy dla użytkowników telefonii komórkowej, zgodnie z opłatą przewidzianą przez operatora sieci komórkowej wg. aktualnego cennika
- 6913 62265 (czyli 6913 mBank) - numer dostępowy dla użytkowników telefonii komórkowej, zgodnie z opłatą przewidzianą przez operatora sieci komórkowej wg. aktualnego cennika
- 3000 - numer dostępowy dla posiadaczy telefonii mBank mobile

I jeszcze jedna ważna rzecz aby korzystać z mLini musimy pamiętać że potrzebujemy :

- Identyfikator i hasło wprowadzaj uważnie - trzykrotne nieprawidłowe wprowadzenie hasła powoduje zablokowanie dostępu do Twojego rachunku przez automatyczne usługi telefoniczne. Skorzystaj wtedy z pomocy Operatora mLinii
- Po wprowadzeniu cyfr identyfikatora na klawiaturze telefonu naciśnij przycisk "#", a następnie wprowadź trzy wskazane przez lektora cyfry z sześciocyfrowego telekodu
- Do zlecenia wykonania każdej operacji (przelew, zmiana hasła itp.) wymagane jest potwierdzenie przez wciśnięcie "1"
- Zanim wciśniesz "1" zawsze możesz anulować operację przez wciśnięcie "2"
- Wciśnięcie "*" powoduje powrót do głównego menu serwisu automatycznego
- W razie jakichkolwiek trudności w obsłudze serwisu automatycznego pamiętaj, że wciśnięcie "0" przełączy Cię bezpośrednio do Operatora

Zródło: mBank.pl
Odpowiedz
Dzięki wielkie przydało mi się bo w zasadzie i tak korzystałem z tego samego bankomatu co zawsze, więć mi osobiśćie się nie przydało na dłuższą metę, chyba żę ktoś podróżuje i nie jest poinformowany gdzie są odpowiednie bankomaty choć nie wydaje mi się. Czasami ciężko znaleźć jakieś informacje jak coś wyłączyć Smile
Odpowiedz
Też kiedyś tą opcję wyłączyłem, w zasadzie nie jest do niczego potrzebna, na mbank nie narzekam szczegółnie na nowy mbank z nowymi funkcjonalnośćiami.Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki wielkie za informacje, co najdziwniejsze ciężko coś znaleźć jak chcę się wyłączyć jakąś usługę, a po za tym, ciekawy ten sposób Smile
Odpowiedz
Chyba tylko w banku takie rzeczy można załatwić. Poza tym chciałbym się dowiedzieć, czy i jak jest z opłatą za kartę? Jeżeli ją zamknę to nic nie płacę?
Odpowiedz
Można wyłączyć prze mlinię tak ja to napisano wyżej, ja tak robiłem i było wszystko ok, co do karty to jak ją usuniesz/zamkniesz to nic nie płacisz.
Odpowiedz
Rezygnacja z karty a wypłaty ze wszystkich bankomatów, czyli nie mogę np normalnie tego przez konsultanta eksperta tego zrobić ?, bo z tego co mi wiadomo to nawet jeśli zastrzegę kartę to usługa dalej będzie aktywna, nawet jak tej karty nie będę miał, ponieważ usługa jest dołączona do eKonta.
Odpowiedz
Smile 
Możesz złożyć taką dyspozycję rezygnacji z usługi u Eksperta online w rozmowie video w nowym mBanku , będziesz musiał jednorazowo potwierdzić dyspozycję hasłem sms lub jednorazowym.

Czytaj też:

---> Jak zmienić numer telefonu w mBanku?

Poczytaj też: --> Forum Bankowe
Odpowiedz
Warto również rozejrzeć się za mapą bankomatów, na przykład - na stronie znajdziesz dobry lokalizator, który pokaże Ci gdzie można bezpłatnie wypłacać pieniądze z Twojego konta.
Dzięki temu przekonasz się również jakie konto jest wygodnie sobie założyć.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
W ile dochodzi przelew na paypal29.04.2014, 13:174
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Kantor internetowy Fritz Exchange05.03.2014, 23:056
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom