• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes Pomysł na dobry biznes - Hodowla Danieli
Słyszałem ostatnio o biznesie opierającym się na hodowli danieli, jest to mało znany sposób na dodatkowy dochód, ale z tego co się zorientowałem to wygląda bardzo dobrze. Niestety nie mam pojęcia jak to wygląda w praktyce, może ktoś z was zna taką osobę która prowadzi podobny biznes i mógłby się podzielić swoją wiedzą.
Odpowiedz

podpinam się pod temat, również jestem ciekawy jak to wygląda, może ktoś coś napisze jeśli zna sprawę z bliska
Odpowiedz
całkiem ciekawe.. Dużo można na tym zarobić?
Odpowiedz
Myślę, że to bardzo ryzykowny i niepewny w dzisiejszych czasach biznes. Lepiej zająć się czymś związanym z komputerami i Internetem. Zobaczcie, jaką strony internetowe warszawa dla swojej firmy możecie zrobić.
Odpowiedz
ja jestem całkowicie przeciwna zarabianiu na hodowli zwierząt, to brzmi bardzo nieludzko
Odpowiedz
Nie wiem dokładnie jak można na tym zarobić ale kilka lat temu pracowałem na farmie we Włoszech gdzie hodowaliśmy spore stada danieli.
Polecam: Buty robocze

Odpowiedz
Przede wszystkim należy zbadać jaki będzie rynek odbiorców. Nie spotkałem się w żadnej restauracji z daniami z danieli więc może zagranica?
Odpowiedz
Ale hodowla Danieli w jakim celu? Mleko? ser? nie mam pojęcia co można uzyskać z Danieli, no bo raczej nikt nie ruszy mięsa daniela, dla większości będzie to obrzydliwe.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biznesowy
WątkiDataOdpowiedzi
Internet Netia 20 MB na 9 miesięcy10.10.2013, 08:081
Gdzie w Polsce żyją najlepiej? A gdzie się szybko bogacą?24.09.2013, 07:291
Nowy mBank - opinie20.09.2013, 10:172
Które OFE wybrać17.09.2013, 16:252
Jak oszczędzać pieniądze18.08.2013, 20:5019