• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes pomysl na biznes - recykling
mój pomysł na biznes to firma, zajmująca się recyklingiem tworzyw sztucznych. powoli orientuję się w brażny, jestem teraz na etapie poszukiwania maszyn. zna ktoś firme która zajmuje sie sprzedażą (najlepiej z opieką serwisową) takich urządzeń?
Odpowiedz

jak rozumiem chodzi Tobie o pudełka butelki po jedzeniu np czy mleku?
Odpowiedz
A wyszukując w Internecie nic nie znalazłaś? Jeśli tak, to wydaje mi się, że to będzie kłopot, tzn. że istniejące firmy mają swój sprzęt na własnych patentach. Jedyne co wtedy pozostaje to zbiór takich tworzyw i ich oddawanie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kamecka
WątkiDataOdpowiedzi
pieczątka09.06.2017, 08:571
system rezerwacji09.06.2017, 08:091
Dress code06.01.2017, 13:292
księgowa?03.04.2015, 08:235
kto się u was zajmuje księgowośćią12.03.2015, 10:163

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom