• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w założeniu firmy
Witam serdecznie,

Widzę, że wielu z uczestników tego forum poszukuje pomocy w założeniu firmy.

W związku z tym chciałbym przedstawić innowacyjną usługą o nazwie "Zakładanie firmy All Inclusive" wprowadzoną niedawno przez naszą firmę.

Jak to dokładnie działa?

1) Zamawiasz usługę na stronie - Zakładanie Firmy All Inclusive
2) Księgowi inFaktu kontaktują się z Tobą telefonicznie
3) Kurier przywozi Ci dokumenty do podpisu
4) Księgowi inFaktu składają Twoje formularze we właściwych urzędach
5) Zostajesz przedsiębiorcą

Również dla tych z Państwa, którzy wolą samodzielnie bez naszej pomocy założyć firmę przygotowaliśmy darmowy ebook - "Jak założyć firmę w kilku prostych krokach?"

Dzięki niemu dowiedzą się Państwo jak w kilku prostych krokach zostać przedsiębiorcą.

Mam nadzieję, że podane przeze mnie linki ułatwią wszystkim chętnym bezproblemowe przejście od etapu pomysłu na firmę do świetnie funkcjonującej działalności.

Zachęcam również do zadawania pytań na temat zakładania firmy i księgowości. Postaram się odpowiedzieć nawet na te najbardziej skomplikowane.

Pozdrawiam,

Krzysztof Cichoń
inFakt.pl
Odpowiedz

Musze pogratulować pomysłu, bo rzeczywiście zakładanie firmy może być problematyczne dla wielu osób a skoro takie jest to pojawia się popyt na usługi jakie proponuje Twoja firma. Są oczywiście na rynku firmy i instytucje, które pomagają w rozpoczęciu działalności gospodarczej, tutaj dobrym przykładem jest Fundacja Nowe Technologie która poprzez program Plantacja Biznesu wybiera 20 najciekawszych pomysłów na biznes i część z nich finansuje nawet kwotą 800 tysięcy złotych!
Odpowiedz
Ile kosztuje taka usługa ? Na stronie widzę tylko pakiety na wystawianie faktur. Jak długo trwa cała procedura zakładania firmy ?
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
Przy okazji zakładając firmę można, zamiast wynajmować lokal albo rejestrując ją na adres domowy, korzystać z wirtualnego biura w którym za niewielką opłatą otrzymuje się rozpoznawalny adres w dużym mieście oraz wiele innych usług,np. prowadzenie księgowości, rejestrację spółki z o.o.Warto zajrzeć do wrocławskich biur wirtualnych.
Odpowiedz
Można korzystać z tego typu usług, ale można również zatrudnić biuro rachunkowe. Każdy doradca podatkowy Drezdenko prowadzi takie usługi, a dodatkowo oferuje zniżki dla osób początkujących w biznesie Smile
Odpowiedz
Usługa zakładania firmy lub kupna gotowej spółki różni się w zależności od umiejętności prowadzonych ją ludzi. Na stronach zazwyczaj ukryte są dodatkowe koszty lub gdy jest to bardzo tanio to mogą to być osoby które dopiero zaczynają zajmować sie takimi sprawami i nie mają żadnego doświadczenia. Sama skusiła się na niską cenę i potem załowałam. Musiałam ratować się pomocą prawną innej firmy. Ceny około 2 tys to są ceny za jakie dostaniesz profesjonalnie wykonana usługę. Chociaż jak sama orientowałam się w tym temacie to napotkałam też firmy, które rejestrowały spółki od 3 tys zł! według mnie to zdecydowanie za dużo jak na rejestrację spółki w kraju
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Krzysztof Cichoń
WątkiDataOdpowiedzi