• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polisolokaty alternatywą dla lokat antybelkowych?
Ostatnio dużo mówi się, że polisolokaty zastąpią lokaty antybelkowe. Jak do tej pory w miarę atrakcyjną ofertę posiada tylko Credit Agricol proponując polisolokatę na 6%. Analizując zwykłe lokaty bankowe, to ta polisa lokacyjna przyniesie większe zyski. Co sądzicie o polisolokatach? Na razie banki nie kwapią się z nowymi ofertami.
Lokaty - porównywarka lokat.
Oprocentowanie lokat - najlepsze lokaty.
Odpowiedz

Na takie polisolokaty radziłbym uważać, bo możemy się dowiedzieć np z gazety prawnej UOKiK prowadzi postępowanie w sprawie Axa Życie, Generali Życie, Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Europa, Skandia Życie, Polbanku EFG i Getin Noble Bank które stosowały tak zwane opłaty likwidacyjne w umowach o polisolokaty. Polegało to na tym że osoba która podpisała umowę na 5 lub 10 lat i która chciała zrezygnować z tego pakietu była obarczana właśnie opłatą likwidacyjną w wysokości zwykle nawet 100% zebranego kapitału. Tak więc uważaj....
ocenbank.pl - opinie o bankach
Odpowiedz
Hmm dobrze muniek ,że zawarłeś głos w tym temacie ,zastanawiałem się ostatnio nad takim rozwiązaniem ,jak widać należy zachować ostrożność w podejmowaniu decyzji.
Odpowiedz
A czy w tym przypadku nie lepsze byłoby połączenie polisy z funduszem inwestycyjnym? Czytałam, że takie opcje też są. Czy w nich również są jakieś kruczki warte analizy?
Odpowiedz
Wcale takie lokaty nie są atrakcyjne. Jak dla mnie to one są mocno naciągane i ja raczej nie polecałbym z nich korzystać, ale to tylko moje zdanie Smile
Odpowiedz
Odradzam Polisolokate to złodziejstwo. Mojej mamy przyjaciółka dała się namówić swojemu doradcy finansowemu, który tak zapewniał, że jest to okazja, z której w nie sposób nie skorzystać. W każdym bądź razie okazało się, że zamiast zyskać... traciła. Kiedy w końcu chciała zlikwidować konto okazało się, że kwota jaką jej "krzykli" była prawie równa kwocie oszczędności jakie zebrała na tej "super" polisolokacie. W takich sprawach warto udać się do Kancelarii. Znajoma mojej mamy jest z okolic Wrocławia i bardzo sobie chwaliła fachowe podejście Kancelari Invictus, która pomogła jej odzyskać swoje pieniądze.
Odpowiedz
Nikomu szczerze nie polecam polisolokat, to jest najgorsza głupota jaką można zrobić, dlaczego to mowie? Bo sa się dałem na to nabrać, ale na szczęście mam przyjaciela, który korzystał z usług tej kancelarii http://www.kancelaria-lex.org/ i mi ją poleciał, no i całe szczęście, ponieważ pomogli mi odzyskać pieniązki. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy także każdemu serdecznie polecam Smile
Odpowiedz
Jestem za tym, by uważać na polisolokaty, nieuświadomionym polecam lekturę: http://www.kinvictus.pl/polisolokaty/   - można się dowiedzieć czym tak naprawdę jest polisolokata i w jaki sposób opłata likwidacyjna wiąże klienta z ubezpieczycielem.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika atarnow
WątkiDataOdpowiedzi
Konto walutowe - gdzie najlepiej?03.05.2012, 12:072

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom