• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecanie PP dobry sposób
Każdy z nas wie, że w Internecie jest mnóstwo PP i że każdy jest taki, że można zarobić milionyWink?

No tak, tak...
Właśnie nie. Ale chciałem wam opisać PP gdzie za polecenie strony dla kogoś, jak dana osoba chodź coś zamówi na stronie to masz z tego 10%.

Chodzi tu o stronę, przez którą można pobierać pliki. Nie będę pisał, jaka to strona nie chce robić reklamy- nie namawiam, ale wiem, że system działa bardzo dobrze i jest w 100% wypłacalny poznałem, właściciela jak wykonywałem kampanie reklamową.

Na stronie można zarobić jak mówiłem 10% z zamówienia od 3 zł są tam pakiety, więc np. z zamówienia: na 50 zł zarabiamy 5 zł.
Więc można sobie poleczyć jak by kilka osób kupowało pakiety to można zarobić kilka złoty, chodź na dobry obiad; -) jak to się mówi.
Jak będziesz chciał poznać stronę to poszukaj w Internecie PP gdzie dostaniesz?10%.

Przypominam nie chce robić reklamy lub kogoś namawiać jak inni.
Widziałem post pana, co miał złoty interes i podał całość tu n forum.
Dane, telefon, itp...

Wpisując nagłówek tytuł jego art. wyskoczy nam mnóstwo takich samych postów na innych stronach.Wink
Odpowiedz

takie zarabianie to zostawmy dla nastolatków, nie ma sensu czasu na takie zarabianie tracić, w większości wypadków nigdy nie zobaczycie zarobionych pieniędzy, a tylko stracony czas
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika GameX
WątkiDataOdpowiedzi
Własny Sklep opis-opinia26.06.2012, 10:060

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom