• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podatek od deszczu
Shocked 
Witam zapewne słyszeliście co PO szykuję nam w najbliższym czasie .
Podatek od deszczówki Big Grin
PO chcę wprowadzić podatek od deszczu,będzie on pobierany wód opadowych spływających do kanalizacji .
Nie wiem czy wiecie ale taki podatek był już dłuższy czas w kilku gminach,ale nie w mojej stąd moje zdziwienie.
Napiszcie co o tym sądzicie Smile
Odpowiedz

Smile muszę sprawdzić czy gdziekolwiek w unii europejskiej jest taki podatek .
Nasz rząd jest bardzo innowacyjny i pomysłowy ,pogratulować Smile
Odpowiedz
Może w jeszcze podatek od słońca? Przecież słońce to źródło energii, a coraz popularniejsze jest jej wykorzystywanie i instalowanie paneli słonecznych na dachach naszych domów. O podatku o wietrze nawet nie wspomnę! To jest niewiarygodne Big Grin
Odpowiedz
śmiech na sali,znowu będziemy pośmiewiskiem wsród innych krajów.
Odpowiedz
Ja pamiętam, że kilka lat temu chcieli opodatkować inną wodę, co dotknęło by żeglarzy. Miał być podatek od ilości zajmowanego terenu przez łódkę na wodzie. Na szczęście to nie przeszło bo pomysł również głupi.
Odpowiedz
PO to na prawdę już nie ma co wymyślać, jeszcze chwila i wprowadzą podatek od śniegu, słońca i gradu
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
W ile dochodzi przelew na paypal29.04.2014, 13:174
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Kantor internetowy Fritz Exchange05.03.2014, 23:056
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom