• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek e-sklepu, czyli skrypt
Jaki skrypt e-sklepu?

Macie jakieś swoje darmowe, czy kupujecie płatne?

Wszystko o skryptach tutaj Smile
Odpowiedz

Posłużę się tym linkiem:

http://magazynt3.pl/najlepsze-darmowe-sk...-esklepow/

Sam korzystałem Smile).
Odpowiedz
A płatne?

Jakie ceny? 50zł? Czy więcej?
Odpowiedz
Ja goraco polecam skrypt Presta shop skrypt darmowy i bardzo bardzo rozbudowany!! masa opcji , jesli dobierzemy do tego fajny layout strona naprawde może byc świetna
Odpowiedz
Polecam Magento - sprawdza się dobrze w przypadku dużych sklepów i również jest darmowy
Odpowiedz
Tak , najlepszym darmowym rozwiązaniem jest prestashop który ma mase rozwiązań. Trzeba nad tym sporo posiedzieć zeby wszystkie sprawdzić
Odpowiedz
Moim zdaniem jedynie Presta - świetny skrypt i w dodatku darmowy Wink Sam jakbym miał zakładać swój sklep na pewno zainwestowałbym właśnie w prestę.
Odpowiedz
Ja również uważam, że presta shop jest najlepszym skryptem - darmowa platforma w pełni dostosowana do polskiego rynku. Jednak aby dopasować ją pod siebie warto skorzystać z kursu: strefakursow.pl/kursy/e-biznes dzięki niemu w pełni opanujesz administrację .
Odpowiedz
Presta może i jest darmowa, ale ilu właścicieli sklepów jest w stanie samodzielnie wdrożyć taki sklep? Nawet jak uda się jakoś odpalić to raczej nie będzie to sklep, który będzie w stanie konkurować na rynku. Rynek jest dość ciasny i bez indywidualnego podejścia ciężko się przebić. Trzeba się czym wyróżnić na tle konkurencji inaczej jak szybko otworzysz sklep tak szybko go zamkniesz. Zresztą przy kosztach marketingu koszt wdrożenia jest niewielki.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
 Podziękowali: biznesowy
Masz całkowitą rację. Darmowe skrypty mają to do siebie że jeśli chcemy wprowadzić jakieś dodatkowe funkcje które są nam potrzebne to wtedy jest problem. Sam osobiście przymierzam się do otworzenia sklepu internetowego choć wiem że skrypt to dopiero początek, aby rozwinąć skonfigurować pod seo i wypromować tu zaczynają się schodki, trzeba również wybrać odpowiednią branżę i niszę w której mamy szansę się przebić inaczej może to nam nie wypalić. Trzeba się wyróżniać od reszty i oferować najlepszą obsługę oraz dobre jakościowo produkty, rok lub dwa i będzie można mówić o sukcesie.
Odpowiedz
Presta Shop daje duże możliwości rozwoju, ale jak napisała @perfekta do wdrożenia będzie potrzebny ktoś kto się na tym zna. Więc mimo darmowego oprogramowania trzeba będzie zapłacić za wdrożenie.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
Ja używam presty i jest ok.
Za nie duże pieniądze ludzie robią szablony i modyfikacje na nią
Odpowiedz
(13.12.2013, 11:16)Robertsk napisał(a):  Ja używam presty i jest ok.
Za nie duże pieniądze ludzie robią szablony i modyfikacje na nią

Nieduże pieniądze to rzecz względna. Tak czy inaczej w stosunku do kosztów reklamy/pozyskania klienta to i tak będzie dużo mniejszy koszt.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
Presta jest całkiem ciekawym skryptem - ale w pewnym momencie można dojść do wniosku, że posiada pewne ograniczenia które uniemożliwiają rozwinięcie skrzydeł w handlu internetowym. Przede wszystkim mam tutaj na myśli zarządzenia statusem zamówienia, płatnościami, stanami magazynowymi, aukcjami, porównywarkami cenowymi, facebookiem, Google itd - czyli funkcjonalnościami z poniżej infografiki:

[Obrazek: animacja-1.gif]

Takich ograniczeń nie posiada 2ClickShop. Jest to profesjonalne narzędzie w technologii RWD, dzięki której strona dostosowuje się do wielkości ekranu i staje się przyjazna dla użytkowników smartfonów, tabletów czy netbooków.

A tak wygląda jeden ze sklepów opartych na tym skrypcie
Cytat:http://www.black-lashes.pl/
- w technologii RWD.
Odpowiedz
To twój sklep internetowy, chodzi mi o ten z rzęsami Smile
A wracając to ten 2clickshop to niezły kombajn. Sam planuje sklep internetowy pod pewien produkt, robię przegląd różnych rozwiązań , ale tego jest tyle że po prostu ciężko coś wybrać. Jak u mnie na pierwszym miejscu jest presta.
Odpowiedz
ja swojego czasu słyszałem o takim oprogramowaniu które nazywa sie KQS za ok 300 zł
Odpowiedz
Pracuję w jednym z większych sklepów internetowych. Działamy tutaj na dedykowanym pod nas rozwiązaniu. Mamy też programistę który cały czas udoskonala skrypt, dopisuje kolejne funkcjonalności. Krótko mówiąc oprogramowanie cały czas ewoluuje. Do wewnętrznych relacji i zadań wykorzystujemy ERP (Streamsoft Prestiż). Ogarniamy przy jego pomocy zadania, zamówienia, zarządzanie ludźmi, relacje z klientami, hurtowniami, dostawcami itd. Jest więc to maszyna w której ważny jest każdy trybik. Funkcjonalności tego ERP znajdziesz np tutaj: http://www.streamsoft.pl/systemy-erp/
Odpowiedz
co sądzicie o prestashopie? ma coraz więcej funkcjonalności, i chyba jest w top 3 jeśli chodzi o platformy sprzedażowe, sam jestem teraz zainteresowany odpowiednim oprogramowaniem pod sklep internetowy.
Odpowiedz
Prestashop jest dobry ponieważ wokół niego zgromadzonych jest mnóstwo programistów więc nie będziesz miał problemów z dokupieniem np. dodatkowych modułów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika grzesiu1100
WątkiDataOdpowiedzi
Pomysł na biznes= UNIA FUNDUJE14.12.2011, 19:554
Dochód pasywny z programów partnerskich?08.12.2011, 19:4412
Fundusze inwestycyjne PKO TFI08.12.2011, 19:354
Moje zarobki w CPMPROFIT29.11.2011, 19:486
Zarabianie na zachęcaniu do pobierania28.11.2011, 19:078

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom