• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plusers.pl - Darmowa wymiana google plus oraz fanów
[Obrazek: 320696_162584113837138_162582187170664_2...1371_n.jpg]Witam, z pewnością każdy z was wie , że popularność serwisu zależy od liczby plusów Google danej witryny oraz liczebności fanów na fanpage'u strony. Strona plusers.pl zapewnia to całkowicie za damo. Gdzie jest haczyk ? Nigdzie! System olega na wymianie kliknięć pomiędzy użytkownikami serwisu. Na stronie można ponadto:
-Zwiększyć liczbę polecających twitter
-Zwiększyć oglądalność swojego kanału na youtube
-Zwiększyć liczbę unikalnych wizyt Twojej strony, dzięki czemu zwiększy się jej PageRank oraz pozycja w rankingu Alexa.

Dodatkowo na start otrzymujemy 50 kredytów, a za każdego poleconego aż 100! Zapraszam, liczba aktywnych użytkowników już wynosi ponad 150, więc nie jest to pusty serwis jak inne dopiero startujące.
Odpowiedz

A od kiedy to liczba wizyt zwiększa pr.
Takich stron jest wiele ,no nic pozostaje wypróbować jak to działa.
Odpowiedz
Pr chyba zależy od UU wizyt i jest mierzona długim wymiarze czasu więc jeżeli zdobędę 100 fanów na + a potem nic i nic to strona nie poniesie mojego PR chociaż ma zresztą wolę szczere+ niż wymuszone wymianą, ale nic nie stoi na przeszkodzie by was do niej zaprosić. Obrzędy i tradycje
Odpowiedz
Pr zależy w szczególnosci od wartości i mocy silnych linków co daje tak jakby przeniesienie cząstki mocy pr innych stron na naszą .
Odpowiedz
Chociaż czasami wydaje mi się że ważniejsza jest ilość unikalnych wizyt ponieważ puki dbałem o częste i ciekawe wpisy a nie o przychodzące linki do ranga i tak mi wzrosła ale nie zaszkodzi pozyskiwać dobre linki z wysoko postawionych stron które mogą generować dodatkowy ruch.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika armandoso
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom