• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatne zdjecia na stronę
Gdzie mogę znaleźć w miarę dobre zdjęcia na moją stronę internetową, tak aby nie naruszać żadnych licencji ani praw autorskich.Polećcie jakiś dobry serwis ale tani Smile. Wiem że jest dużo stron z darmowymi zdjęciami ale jak chcę użyć tych zdjęć w sklepie , więc jest to już cel komercyjny.
Odpowiedz

Możesz skorzystać z darmowych stron takich jak flickr.com, ale musisz dobrze czytać licencje, aby jej nie naruszyć i nie złamać praw autorskich. Każda ma inne zastosowanie. Mogę polecić kilka dość znanych stron
Foter.com
Shc.hu
stockvault.net
freerangestock.com
freeimages.co.uk
flickr.com
deviantart.com
openphoto.net
istockphoto.com
z polskich płatnych do użytku komercyjnego fotolia.pl

To są strony których używałem.Jeśli ktoś ma jakiś ciekawsze źródła to napiszcie.
Na pewno komuś się jeszcze przyda.
Odpowiedz
Ja ze swojej strony mogę polecić stronę chyba dość znaną ale cenowo bardzo dobrze to wychodzi oto i ona Dephositphotos.com.
Mam nadzieję że się komuś przyda.
Odpowiedz
Dorzuciłabym tu jeszcze 123rf, Shutterstock, Dreamstime i Fotolię.
Odpowiedz
Dzięki wam bardzo mi pomogliście, mam trochę problem jeszcze ze zrozumieniem tych wszystkich licencji, ale zapewne sobie poradzę.
Odpowiedz
Ja jeszcze dorzucam do tej listy reedigitalphotos.net

(stopka)
Odpowiedz
ja takie zdjęcia kupuje na fotolia.pl
Odpowiedz
fotolia to widzę ma bardzo dobre jakościowo zdjęcia i w zasadzie nie wychodzi tak drogo, macie jeszcze jakieś dodatkowe perełki Smile
Odpowiedz
Google też ma wyszukiwarkę zdjęć, które maja status komercyjnych.
Odpowiedz
Osobiście polecam serwis fotoli, mam masę dobrych jakościowo zdjęć za niewielkie pieniądze.
Odpowiedz
w firmie też korzystamy z fotolii, mamy zbiór fot pod ręką i nie trzeba wyszukiwać na innych serwisach. Dobrze jewst mieć jedną bazę zdjęć.
Odpowiedz
Poza tym fotolia całkiem nieźle cenowo stoi w porównaniu np. do iStocka
Odpowiedz
Ja szukam fotek z tej strony http://www.morguefile.com/ ale dla pewności sprawdź jaka jest licencja przy każdym zdjęciu. Co do płatnych to stock góruje
Polecam tez kruk zadłużenie
Odpowiedz
Serwisów jest rzeczywiście dużo, ale najważniejsza jest licencja, ponieważ na jej podstawie można stwierdzić zasady korzystania ze zdjęć. Zdarza się, że trzeba dodatkowo pytać o zgodę osobę udostępniającą.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Aleks
WątkiDataOdpowiedzi
Vivus.pl - opinie klientów06.01.2014, 12:094
Import skuterów05.10.2013, 13:242
Forex literatura05.10.2013, 13:165
Monitorowanie czasu który spędzamy na przeglądanie stron w sieci03.10.2013, 21:061
Ile zarabia programista w Polsce?18.09.2013, 11:091

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom