• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perfumy z Anglii
Nie wiem czy wiecie jak ogromna różnica w cenach jest między Polską a Anglią co do kosmetyków. Spójrzcie sobie na ceny np. na brytyjskim e-bay-u danej marki oraz na polskim Allegro. Kto ma kasę na większą inwestycję niech się nad tym porządnie zastanowi Smile.
Odpowiedz

Sam to zauważyłem jakiś czas temu, ok rok temu widziałem w Rossmanie buteleczkę Naomi Cambell 75ml za 225zł, a swojej dziewczynie w Anglii taką samą buteleczkę kupiłem za 19 funtów z przesyłką. Była różnica, cena w sklepach u nas się nie zmieniła, ale w Anglii niestety tak, jakieś pół roku temu poszło tam większość produktów o min 25%, dla porównania żywność wskoczyła o jakieś 75%. Może kiedyś taki handel był tam opłacalny, dzisiaj już zdecydowanie mniej :/
Odpowiedz
Perfumy z Anglii to normalka. Sam kupuje na allegro, sprowadzane z anglii, powiedzmy za 60% ceny sklepowej. Lepiej tak niż wcale, gdyby nie zależało mi na wygodzie i czasie, brałbym pewnie po 40% sklepowej ceny z Ebaya. Ale wolę szybciej i pewniej mieć produkt Smile
Odpowiedz
Produkty z Anglii jeśli głównie o kosmetykach mowa, uważam, że na prawdę opłaca się ściągać do Polski. Jeśli ktoś tym się zajmuje już dłużej to wie, że na cenach jest spora przebitka. U nas w Polsce kosmetyki markowe, wcale tanie nie są, trzeba za nie zapłacić nawet do 100 zł a w Anglii można kupić nawet na wyprzedażach czy normalnie w sklepach, po dużo niższych cenach. Wiem, że na allegro, mnóstwo sprzedawców właśnie tak sprowadza. W sumie fajna i myślę, że opłacalna to rzecz. Wiadomo, aby zarabiać w ten sposób, trzeba mieć przeznaczone do tego celu, myślę, że chyba nie mały kapitał na początek. Ja w każdym razie nie mam nic przeciwko kosmetykom z Anglii, są według mnie bardzo dobre jakościowo.
Odpowiedz
Perfumy czy inne kosmetyki z Angli, bardzo często są sprzedawane u nas. Sama też nie raz kupiłam takie produkty na allegro i jestem zadowolona, kosmetyki nie są drogie a wydaje mi się za tą cenę, którą się płaci są na prawdę fajne jakościowo. Tak jak piszecie, kiedyś jeszcze bardziej opłacało się ściągać angielskie perfumki do Polski i je sprzedawać, teraz nie ma aż tak dużej różnicy cenowej, pare lat temu była dużo większa, ale wiem też że jeśli chodzi o jakość to nadal jest bardzo dobra, perfumy np. nie wietrzeją szybko, długo się utrzymują na ciele, podobnie jest z cieniami do powiek, dużo trwalsze niż nie jedne Polskie.
Odpowiedz
Jeśli tylko ktoś ma głowę na karku, potrafi ogarnąć kwestie logistyki i spedycji, to warto się za taki handel zabrać Smile
Odpowiedz
z Anglii perfumy są trwałe. można je importować do Polski. Dobry biznes. A wiecie, że w Polsce istniej firma, która pomaga odzyskać zwrot podatku z zagranicy ?? jest to TAX Consulting rozlicza podatki od kilkunastu lat (od 2000 roku) i ma jedne z najniższych prowizji w Polsce . Prowizja dla rozliczeń z UK to 5,5% netto uzyskanego zwrotu (min 35 GBP) .
Odpowiedz
czy to się jeszcze opłaca na duża skalę ?
Odpowiedz
Ostatnio spotkałam się z głosami podważającymi oryginalność perfum z Anglii na Allegro. Podobno już pojawiły się podróbki. Koleżanka kupiła i rozczarowała się, bo zostawiały plamy na odzieży. Nie wiem jak jest w istocie, ale te co kupiłam nawet dobre były- bardzo trwałe i pachniały identycznie jak oryginalne z polskiej drogerii.
Odpowiedz
Podróbki można trafić wszędzie, liczy się koszt zakupu i sprowadzenia i z jakim zyskiem to sprzedamy. Dobrze tez dla ewentualnie służb celnych posiadać odpowiedni dokument potwierdzający zakup ich na terenie Anglii i nie powinno być z tym problemu.
Odpowiedz
Interes dobry, ale nie jest tego już multum na allegro ? Jeżeli ktoś chciałby się przebić musiałaby sprzedawać w naprawdę niskiej cenie, a wtedy nie wiadomo ile i czy w ogóle na tym by zarobił.
Odpowiedz
A w jaki sposób opłacacie zamówienia importując towar z Anglii? Ja zastanawiam się nad http://www.england.pl - po porównaniu ofert wydają się najlepsi
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kirkhammet
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom