• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświetlenie
Teraz bardzo modne stało się montowanie w łazienkach żarówki led świetnie to wygląda sam chciałem kupić i zamontować. Ciekaw jestem czy takie oświetlenie jest energooszczędne? Ktoś ma jakieś doświadczenie w montowaniu takich żarówek?
Odpowiedz

Tak, to na pewno jest sposób na oszczędzanie, jeżeli porównasz sobie pobór mocy zwykłej żarówki i takiej led, to zobaczysz różnicę. Do tego zobacz sobie może jeszcze taki sznur lampek, też to będzie wyglądało ciekawie, jeżeli wkomponujesz to odpowiednio w wystrój łazienki. Myślę, że jakoś przy wannie albo nad lustrem.
Odpowiedz
Niektóre z tych lampek, które podlinkowałeś są bardzo ładne, ale z niektórymi należałoby uważać, bo mogą wyglądać tandetnie
Odpowiedz
a mnie ogólnie tego typu oświetlenie się nie podoba, bo jakieś takie mało ciepłe jest? chociaż i praktyczne, i oszczędne, na pewno jak komuś odcień tego światła nie przeszkadza to będzie super.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jednak argument oszczędności jest w tym przypadku mocno na plus
Odpowiedz
Takie oświetlenie jest bardzo energooszczędne. Od czasu kiedy zamontowałem je w swojej łazience i korytarzu zauważyłem ,że rachunki za prąd znacznie się zmniejszyły.
Warto jest kupić żarówki przez net ponieważ są tam o wiele tańsze, co można sobie na przykład zobaczyć na porównaniu w skąpcu: http://www.skapiec.pl/cat/3912-zarowki-l...#from78859 - przejrzyjcie sobie oferty różnych sklepów internetowych i zdecydujcie się na tę najtańszą dla siebie Wink
Sam generalnie jestem zadowolony.
Nie zdecydowałbym się jednak na takie oświetlenie w salonie i w sypialni - tam jednak o wiele korzystniej prezentują się eleganckie żyrandole.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Tylko ledy w tej chwili kupuję. Drożej płacimy, ale w dłużej perspektywie oszczędności sa nw rachunku za prąd.
Odpowiedz
Wszystko zależy od jakich żarówek używamy. Oszczędne są rodzaje LEDów lecz słyszałam, że mogą one być szkodliwe dla naszego wzroku.
Odpowiedz
mogą być po pierwsze szkodliwe, a po drugie z tą oszczędnością to wcale nie takie oczywiste
Odpowiedz
Są trwałe i na pewno to sposób na oszczędzanie.
Odpowiedz
no nie wiem czy są takie trwałe
Odpowiedz
W firmie już całkowicie przerzuciliśmy się na żarówki LEDowe ze względu na realne oszczędności jakie to za sobą niesie. Najlepszą ofertę hurtową ma http://cleverhouse24.pl/58_intelight  ale z tego co się orientuję sprzedaż detaliczną również prowadzą.
Odpowiedz
Jasne, że oszczędne. Ledy w ogóle zużywają tyle energii co nic. Ja właśnie wybieram do łazienki jakieś oświetlenie na elektryczni.com i nawet nie myślałam o oszczędności ale jest taki wybór, że na pewno coś wybiorę. A póżniej do sypialni- pójdzie szybciejTongue
Odpowiedz
jak podczas wyboru oświetlenia led kieruje się ceną to oczywiście że żarówki nie będą trwałe. Cena bierze się z jakości. prosta sprawa.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pomysl
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom